$250,000 Sold Feb 06, 2026
485 Bronx River Rd Unit B63, Yonkers, NY 10704
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,053 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $237/SF
- 31 Days On Market
Last Listing Agent Carla Palacios ERA Insite Realty Services
485 Bronx River Rd Unit B63, Yonkers, NY 10704