$445,000
- Land
- 6.14 Acres
- $72,476 per Acre
0 Leanna Swamp Road Trac 13, Murfreesboro, TN 37129
0 Leanna Swamp Road Trac 13, Murfreesboro, TN 37129$445,000
0 Leanna Swamp Road Trac 13, Murfreesboro, TN 37129
0 Leanna Swamp Road Trac 13, Murfreesboro, TN 37129$442,990 New Construction
Alameda Plan at Promenade at Clari Park - Townhomes, Murfreesboro, TN 37129
$459,900
2615 Riverstone Dr, Murfreesboro, TN 37128
Linda Seul Zach Taylor Real Estate
$1,160,172
1 NW Broad St, Murfreesboro, TN 37129
1 NW Broad St, Murfreesboro, TN 37129Price To Be Determined New Construction
Mercer Plan at Sycamore Grove, Murfreesboro, TN 37129
$389,990 New Construction
Aspen Plan at Tiger Hill - Tiger Hill Townhomes, Murfreesboro, TN 37127
Call for Price Open House 5/31
2866 N Thompson Ln, Murfreesboro, TN 37129
Carl Montgomery Comas Montgomery Realty & Auction
$429,990 New Construction
Elston Plan at River Landing, Murfreesboro, TN 37129
$369,900
1004 Fall Pkwy, Murfreesboro, TN 37129
Timothy Howell Keller Williams Realty - Lebanon
$349,990 New Construction
Willow B/D Plan at Tiger Hill - Tiger Hill Townhomes, Murfreesboro, TN 37127
$105,000
608 Old Salem Rd, Murfreesboro, TN 37129
608 Old Salem Rd, Murfreesboro, TN 37129$369,900
1405 Fall Pkwy, Murfreesboro, TN 37129
Jasmine Kelley Elam Real Estate
$650,000
6031 Buckeye Valley Rd Unit 1,2,3, Murfreesboro, TN 37129
6031 Buckeye Valley Rd Unit 1,2,3, Murfreesboro, TN 37129$589,990 New Construction
Burgess Plan at Northridge Park, Murfreesboro, TN 37129
$305,000
6414 Amanda Way, Murfreesboro, TN 37129