Homes for Sale near West Union Attendance Center
-
-
-
$326,040
- Land
- 62.77 Acres
- $5,194 per Acre
0 Hwy 349 Unit 25-1934, New Albany, MS 38652
0 Hwy 349 Unit 25-1934, New Albany, MS 38652 -
$334,900
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,639 Sq Ft
1656 Mississippi 355, Etta, MS 38627
1656 Mississippi 355, Etta, MS 38627Marley Collier J. Morris Realty, LLC
-
$109,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 784 Sq Ft
1185 Mississippi 355, Etta, MS 38627
1185 Mississippi 355, Etta, MS 38627Marley Collier J. Morris Realty, LLC
-
$205,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,896 Sq Ft
1503 Mississippi 355, Etta, MS 38627
1503 Mississippi 355, Etta, MS 38627Marley Collier J. Morris Realty, LLC
-
$2,378,532
- Land
- 731 Acres
- $3,254 per Acre
02 30 Hwy, New Albany, MS 38627
02 30 Hwy, New Albany, MS 38627 -
$649,000
- 5 Beds
- 4 Baths
- 4,380 Sq Ft
1197 County Road 515, Myrtle, MS 38650
1197 County Road 515, Myrtle, MS 38650Debra Kay Property Pros
-
$650,000
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,300 Sq Ft
1534 County Road 515, Myrtle, MS 38650
1534 County Road 515, Myrtle, MS 38650Mitzie Ward Rachel Ray Real Estate LLC
-
$990,000
- Land
- 250 Acres
- $3,960 per Acre
01 30 Hwy, New Albany, MS 38627
01 30 Hwy, New Albany, MS 38627 -
$335,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
1270 County Road 32, Etta, MS 38627
1270 County Road 32, Etta, MS 38627Carey Cossey SOUTHERN HILLS REALTY&APPRAISAL, INC.
-
$48,500
- Land
- 1.95 Acres
- $24,872 per Acre
0 Lynnlee Ln Unit 24-4389, Myrtle, MS 38650
0 Lynnlee Ln Unit 24-4389, Myrtle, MS 38650 -
$135,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,470 Sq Ft
1025 County Road 26, Myrtle, MS 38650
1025 County Road 26, Myrtle, MS 38650Hannah Freeman TM REALTORS
-
$416,000
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,270 Sq Ft
1012 Cr 385, Myrtle, MS 38650
1012 Cr 385, Myrtle, MS 38650Taylor Lunday J. Morris Realty, LLC