$1,100,000
- Land
- 25 Acres
- $44,000 per Acre
0 Lowell St, Dunstable, MA 01824
0 Lowell St, Dunstable, MA 01824$1,100,000
0 Lowell St, Dunstable, MA 01824
0 Lowell St, Dunstable, MA 01824$1,600,000
54 Depot St, Dunstable, MA 01827
Blood Team Realty Group Keller Williams Realty - Merrimack
$599,950
3 Amory St, Nashua, NH 03060
Luciane Ortis Debella Realty
$1,274,900
99 Red Gate Rd, Tyngsboro, MA 01879
Kenny Leva Gibson Sotheby's International Realty
$689,000
14 Mulberry St, Nashua, NH 03060
Linton Scarlett EXP Realty
$685,000
54 Pine Hill Rd, Nashua, NH 03063
Joseph Gindi Realty One Group Next Level
$864,900
41 Chestnut Rd, Tyngsboro, MA 01879
Pat Dearborn Coldwell Banker Realty - Westford
$609,000
5 Ivy Ln Unit U131, Nashua, NH 03063
Jason Saphire www.HomeZu.com
$329,000
169A W Hollis St Unit 193, Nashua, NH 03060
Nick Ackerman NAI Norwood Group
$559,000
85 Taylor St, Nashua, NH 03060
Erin Gilbert Coldwell Banker Realty Nashua
$725,000
19 Orange St, Nashua, NH 03064
Sue Smart LPT Realty
$519,900
668 W Hollis St, Nashua, NH 03062
Timothy Morgan RE/MAX Innovative Properties
$385,000
44 Broad St, Nashua, NH 03064
44 Broad St, Nashua, NH 03064$764,900
3 Hikers Ln, Nashua, NH 03062
Parrott Realty Group Keller Williams Gateway Realty
$895,000
70 Spindlewick Dr, Nashua, NH 03062
Jennifer Bouchard Coldwell Banker Realty Bedford NH
$389,000
12 Mountain Laurels Dr Unit 204, Nashua, NH 03062
Charlotte Marrocco-Mohler BHHS Verani Nashua
$375,000
9 Oneida Cir, Nashua, NH 03060
Nicole Porro Nicole Porro
Showing Results 81 - 97, Page 3 of 3