$3,200,000
- Land
- 1.07 Acres
- $2,990,654 per Acre
0 12th Ave N, Nashville, TN 37208
0 12th Ave N, Nashville, TN 37208$3,200,000
0 12th Ave N, Nashville, TN 37208
0 12th Ave N, Nashville, TN 37208$3,200,000
2004 Otter Creek Rd, Nashville, TN 37215
Kay Cook Compass RE
$3,200,000 New Construction
706 Brook Hollow Rd, Nashville, TN 37205
Brandon Bubis Legacy South Brokerage
$3,199,900
11 Bancroft Place, Nashville, TN 37215
Lana Murphy White House Realtors
$3,199,000
4024 General Bate Dr, Nashville, TN 37204
Shelly Bearden Fridrich & Clark Realty
$3,199,000
2804 Hawthorne Place, Nashville, TN 37212
Richard French French King Fine Properties
$3,195,000
601 Ries Ave, Nashville, TN 37209
Ben Livingston
John Jones Real Estate LLC
(615) 265-6261
$3,150,000
2710 Brightwood Ave, Nashville, TN 37212
Steve Fridrich Fridrich & Clark Realty
$3,150,000
1810 Tyne Blvd, Nashville, TN 37215
Erin Krueger
Compass Tennessee, LLC
(629) 234-2811
$3,099,000
1077 Stockett Dr, Nashville, TN 37221
Tami Siedlecki Fridrich & Clark Realty
$3,099,000
4415 Soper Ave, Nashville, TN 37204
Tami Siedlecki Fridrich & Clark Realty
$3,050,000
2809 Wimbledon Rd, Nashville, TN 37215
Frances Garner Wilson Group Real Estate
$3,000,000
101 Balleroy Dr, Brentwood, TN 37027
Clark Powers ATLAS GLOBAL REAL ESTATE
$3,000,000
805 Church St Unit 3803, Nashville, TN 37203
Sam Giarratana Fridrich & Clark Realty
$3,000,000
721 Newberry Rd, Nashville, TN 37205
Bobby Johnson Zeitlin Sotheby's International Realty
$3,000,000
805 Church St Unit 3810, Nashville, TN 37203
Candida Sylvania Fridrich & Clark Realty