$600,000
- Land
- 1.06 Acres
- $566,038 per Acre
1779 River Run, Needles, CA 92363
1779 River Run, Needles, CA 92363$600,000
1779 River Run, Needles, CA 92363
1779 River Run, Needles, CA 92363$72,000
12600 Havasu Lake #66 Rd, Needles, CA 92363
12600 Havasu Lake #66 Rd, Needles, CA 92363$31,225
31101 Loma Vista St, Needles, CA 92363
31101 Loma Vista St, Needles, CA 92363$195,000
0 My Place Rd Unit JT26029785, Needles, CA 92363
0 My Place Rd Unit JT26029785, Needles, CA 92363$1,200,000
1791 River Run, Needles, CA 92363
1791 River Run, Needles, CA 92363$299,000
3520 Needles Hwy Unit 89, Needles, CA 92363
Kimberli Willis River Sisters Realty
$4,950,000
429 N K St, Needles, CA 92363
429 N K St, Needles, CA 92363$147,000
3520 Needles Hwy Unit 13, Needles, CA 92363
Teresa Lombardo Coldwell Banker Home Source
$379,900
551 Beach Dr, Needles, CA 92363
Eileen Didier CENTURY 21 LOIS LAUER REALTY
$380,000
12600 Havasu Lake Rd Unit 46, Needles, CA 92363
Nicole Palanjian Luxe Real Estate
$4,900,000
3670 Riverview Terrace, Needles, CA 92363
Shantell Hazlewood River Sisters Realty
$1,100,000
4618 My Place Rd, Needles, CA 92363
4618 My Place Rd, Needles, CA 92363$18,500
1517 Washington St, Needles, CA 92363
1517 Washington St, Needles, CA 92363$3,200,000
12600 Havasu Lake Rd, Needles, CA 92363
12600 Havasu Lake Rd, Needles, CA 92363$649,000
915 Beach Dr, Needles, CA 92363
Kimberli Willis River Sisters Realty
$403,900
1 Lilly Hill, Needles, CA 92363
1 Lilly Hill, Needles, CA 92363$750,000
1785 River Run, Needles, CA 92363
1785 River Run, Needles, CA 92363$225,000