$824,999
- Land
- 21.72 Acres
- $37,983 per Acre
5594 Creekview Dr, Farmersville, TX 75442
5594 Creekview Dr, Farmersville, TX 75442$824,999
5594 Creekview Dr, Farmersville, TX 75442
5594 Creekview Dr, Farmersville, TX 75442$434,990 New Construction
348 Yellowstar Ln, Lavon, TX 75166
Ben Caballero HomesUSA.com
$446,990 New Construction
928 Dewy Lake Place, Lavon, TX 75166
Ben Caballero HomesUSA.com
$450,000
6581 Meadow Ridge Cir, Nevada, TX 75173
Lisa Henry-Weaver Coldwell Banker Apex, REALTORS
$539,900 New Construction
1832 Meadowbrook Ln, Nevada, TX 75173
John Wood Builders Realty
$438,490 New Construction
912 Olive Dr, Lavon, TX 75166
Ben Caballero HomesUSA.com
$334,900 New Construction
500 Flora Ct, Royse City, TX 75189
John Wood Builders Realty
$619,900 New Construction
3399W Plan at Hillstead - 60', Lavon, TX 75166
$512,900 New Construction
2561H Plan at Hillstead - 50', Lavon, TX 75166
$409,000
576 Silver Springs Ln, Lavon, TX 75166
Phuong Nguyen LPT Realty, LLC
$625,000
20414 County Road 1040, Nevada, TX 75173
Debra Frizzelle VIP Realty
$685,000
3803 Wild Flower Ln, Nevada, TX 75173
Jennifer Quinones Keller Williams Realty
$282,000
741 Windsor Ct, Lavon, TX 75166
Pat OReilly N TX ELITE GROUP
$495,000
363 Armstrong Ln, Lavon, TX 75166
Chris Wright The Vibe Brokerage, LLC
$494,000
431 Brooks Dr, Nevada, TX 75173
Sylvia Cantu-Smith Owens Realtors
$829,900
TBD Lone Tree Rd, Nevada, TX 75173
TBD Lone Tree Rd, Nevada, TX 75173$425,000 Open Sat 12PM - 2PM
515 Hubbard Cir, Nevada, TX 75173
Donna Luedtke SHINE REALTY