$405,000
- Land
- 2.25 Acres
- $180,000 per Acre
0 Lt 23 Rolling Hill Oaks, Porter, TX 77365
0 Lt 23 Rolling Hill Oaks, Porter, TX 77365$405,000
0 Lt 23 Rolling Hill Oaks, Porter, TX 77365
0 Lt 23 Rolling Hill Oaks, Porter, TX 77365Price To Be Determined
9106 Petroglyph Point Ct, Porter, TX 77365
$204,599
21456 Magnolia Dr, New Caney, TX 77357
Joel McGrath McGrath Realty LLC
$539,500
22316 E Martin Dr, Porter, TX 77365
Edward Vivanco Realty Near Me, LLC
$749,900
23204 Brook Forest St, New Caney, TX 77357
23204 Brook Forest St, New Caney, TX 77357$428,000
32075 Farm Market 1485 Rd, New Caney, TX 77357
32075 Farm Market 1485 Rd, New Caney, TX 77357$715,000
23892 Carpenter Bee Dr, New Caney, TX 77357
Ana Patricia Torres Winhill Advisors - Kirby
$469,825
24625 Hosford Meadows Dr, Porter, TX 77365
Diane Rendon Darst JLA Realty
$259,900
6213 Arcadia Sound Ln, Porter, TX 77365
Thomas Caine Texas Signature Realty
$424,900
9503 Sierra Crest Ln, Porter, TX 77365
$1,500,000
22589 Cuttler Rd, New Caney, TX 77357
22589 Cuttler Rd, New Caney, TX 77357$3,500,000
tbd U S 59, New Caney, TX 77357
tbd U S 59, New Caney, TX 77357$249,000
21534 Alexa Forest Dr, Porter, TX 77365
Lisa Caviel Jason Mitchell Real Estate LLC
$784,000
21853 Victory Green Way, Porter, TX 77365
$210,000
24361 Evergreen Dr, Porter, TX 77365
KIM ZUBIA Jane Byrd Properties International LLC
$189,995
Plan 1361 at Madera - Trails, New Caney, TX 77357
$275,000
38 Woodbranch Dr, New Caney, TX 77357
Kylynn Maldonado Third Coast Realty LLC
$251,990
The Sequoia (311) Plan at Landing Meadows - Traditional Series, New Caney, TX 77357