$6,554,908
- Land
- 12.54 Acres
- $522,720 per Acre
12 FM Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365
12 FM Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365$6,554,908
12 FM Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365
12 FM Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365$3,200,000
6 Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365
6 Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365$443,900
21413 Quail Point Ln, Porter, TX 77365
John Belew
United Real Estate
(346) 536-3478
$264,000
21027 Santopadre St, New Caney, TX 77357
Judith Hayes
Designed Realty Group
(346) 615-8567
$140,000
23288 Stoneshire Dr, New Caney, TX 77357
23288 Stoneshire Dr, New Caney, TX 77357$245,000
22857 Brazos Dr, Porter, TX 77365
22857 Brazos Dr, Porter, TX 77365$84,500
103 White Oak Dr, New Caney, TX 77357
103 White Oak Dr, New Caney, TX 77357$269,900
21527 Sullivan Forest Dr, Porter, TX 77365
Kimberly Buish
JLA Realty
(346) 597-9016
$335,000
5310 Jasper Grove Ct, Kingwood, TX 77345
Patrick Hiatt
SES Real Estate Group
(346) 488-5579
$17,000
73 Dogwood Ln, Houston, TX 77365
73 Dogwood Ln, Houston, TX 77365$120,000
6222 Emerald Bay Point Ln, Porter, TX 77365
6222 Emerald Bay Point Ln, Porter, TX 77365$230,000
3203 Golden Willow Dr, Kingwood, TX 77339
Debra Camino
The Sears Group
(346) 591-8447
$599,000
22816 Windward Meadow, Porter, TX 77365
Matthew Guzman
RE/MAX Universal
(281) 938-6414
$2,500,000
9.9 Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365
9.9 Farm To Market Road 1314, Porter, TX 77365$324,800
6040 Windward Falls Way, Porter, TX 77365
Diana Coleman
Keller Williams Realty Northeast