$75,000
- Land
- 3.02 Acres
- $24,834 per Acre
00 Daniel Lane Overlook Dr Unit Howard Subdivision,, New Concord, KY 42076
00 Daniel Lane Overlook Dr Unit Howard Subdivision,, New Concord, KY 42076$75,000
00 Daniel Lane Overlook Dr Unit Howard Subdivision,, New Concord, KY 42076$350,000
82 Daniel Ln, New Concord, KY 42076
Neena Salazar HRE Advisors
$160,000
284A Lakeshore Dr, New Concord, KY 42076
284A Lakeshore Dr, New Concord, KY 42076$5,000
Lot 843 and 844 Sullivan Rd, New Concord, KY 42076
Lot 843 and 844 Sullivan Rd, New Concord, KY 42076$599,000
1525 Bailey Cemetery Rd, New Concord, KY 42076
1525 Bailey Cemetery Rd, New Concord, KY 42076$599,000
1525 Bailey Cemetery Rd Unit (Calloway Co. KY 100, New Concord, KY 42076
1525 Bailey Cemetery Rd Unit (Calloway Co. KY 100, New Concord, KY 42076$229,000
1875 Buffalo Rd, New Concord, KY 42076
Shelley Evans Re/Max Real Estate Associates Murray
$8,500
00 Shannon Creek Rd, New Concord, KY 42076
00 Shannon Creek Rd, New Concord, KY 42076$80,000
Lot #7 Red Water Dr, New Concord, KY 42076
Lot #7 Red Water Dr, New Concord, KY 42076$64,900
Bayview Ct Unit LotWP001, New Concord, KY 42076
Bayview Ct Unit LotWP001, New Concord, KY 42076$64,900
000 Bayview Ct Unit (Calloway Co. KY 13., New Concord, KY 42076
000 Bayview Ct Unit (Calloway Co. KY 13., New Concord, KY 42076$419,000
49 Lakeshore Dr, New Concord, KY 42076
Tammy Cothran Keller Williams Experience Realty
$268,000
267 Primrose Dr, New Concord, KY 42076
Robert Bryant Harris Real Estate & Auction
$149,900
43 Barnacle Dr, New Concord, KY 42076
Michael Wade
eXp Realty, LLC
(270) 819-5591
$825,000
461 Patricia Dr, New Concord, KY 42076
Glenda Ritchie
1st Realty Group
(270) 540-9620
$825,000
461 Patricia Dr Unit Kentucky, New Concord, KY 42076
Traci Markum
1st Realty Group
(270) 714-2580
$429,000
62 Lakeshore Dr, New Concord, KY 42076
Daniel Wade
eXp Realty, LLC
(270) 838-3474
$235,000
00 Red Oak Ln, New Concord, KY 42076
00 Red Oak Ln, New Concord, KY 42076$50,000
00 Breezewood Dr Unit Lot 38, 39, 40, New Concord, KY 42076
00 Breezewood Dr Unit Lot 38, 39, 40, New Concord, KY 42076$12,000
000 Mcclain Dr, New Concord, KY 42076
000 Mcclain Dr, New Concord, KY 42076$99,900
16 Parkhill Dr Unit also Marlboro Drive, New Concord, KY 42076
16 Parkhill Dr Unit also Marlboro Drive, New Concord, KY 42076$549,900
110 Lakeshore Dr, New Concord, KY 42076
Lindy Knight Elite Realty Branch Murray
$785,000
494 & 430 Beat Farmer Rd, New Concord, KY 42076
Becky Spann
Elite Realty Branch Murray
(270) 499-7050
$185,000
00 Ridge Rd, New Concord, KY 42076
00 Ridge Rd, New Concord, KY 42076$285,000
144 Hesley Dr, New Concord, KY 42076
Sue Ann Stevens Benchmark Realty
$1,800,000
0 Grubbs Rd Unit LotWP001, New Concord, KY 42076
Dusty Clark Whitetail Properties Real Estate
$1,800,000
000 Grubbs Rd Unit (Calloway Co. KY 331, New Concord, KY 42076
Dusty Clark Whitetail Properties Real Estate LLC
$380,000
2488 Cypress Trail, New Concord, KY 42076
Tammy Cothran Keller Williams Experience Realty
$485,000
164 Red Water Dr, New Concord, KY 42076
Kartik Patel
Keller Williams Experience Realty Paducah Branch
(270) 494-3785
$284,000
498 Paddle Ln, New Concord, KY 42076
Sheila Robinson The Jeter Group
$225,000
92 Hightide Ln Unit Upper South & Upper, New Concord, KY 42076
Becky Spann
Elite Realty Branch Murray
(270) 797-6179
$500,000
126 Cranfield Ln, New Concord, KY 42076
Lindy Knight Elite Realty Branch Murray
$10,000
000 Waterway Trail Unit Lot 70B - Keniana La, New Concord, KY 42076
000 Waterway Trail Unit Lot 70B - Keniana La, New Concord, KY 42076$264,900
396 Shoreline Dr, New Concord, KY 42076
Stacey Arnold Housman Partners Murray
$135,000
408 Shoreline Dr, New Concord, KY 42076
Kartik Patel
Keller Williams Experience Realty Paducah Branch
(270) 918-3099
$7,000
000 Meacham Dr, New Concord, KY 42076
000 Meacham Dr, New Concord, KY 42076$229,900
Lot 67 Hillsdale Ln, New Concord, KY 42076
Lot 67 Hillsdale Ln, New Concord, KY 42076$699,900
1149 Valentine Rd, New Concord, KY 42076
Dusty Clark Whitetail Properties Real Estate
$699,900
1149 Valentine Rd Unit (Calloway Co. KY 142, New Concord, KY 42076
Dusty Clark Whitetail Properties Real Estate LLC
$329,000
650 Ridge Rd, New Concord, KY 42076
650 Ridge Rd, New Concord, KY 42076Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2