New Construction Homes in Andes, NY
-
-
$55,000 Lot/Land
Lot #28 Timberland Dr, Andes, NY 13731
- 5.17 Acres
- $10,638 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
0 State Highway 28, Andes, NY 13731
- 90 Acres
- $2,778 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
00 Crescent Hill Rd, Andes, NY 13731
- 8.23 Acres
- $15,188 per Acre
-
$349,000 Lot/Land
1855 Davis Hollow Rd, Andes, NY 13731
- 20.8 Acres
- $16,779 per Acre
-
$199,000 Lot/Land
TBD Lower Dingle Hill Rd, Andes, NY 13731
- 9.63 Acres
- $20,665 per Acre
-
$385,000 Lot/Land
0 Shaver Hollow Unit R1658163, Andes, NY 13731
- 94 Acres
- $4,096 per Acre
-
$68,000 Lot/Land
Lot 26 Timberland Dr, Andes, NY 13731
- 5.01 Acres
- $13,573 per Acre
-
-
$78,000 Lot/Land
0 Woodland Hills Rd, Andes, NY 13731
- 5.46 Acres
- $14,286 per Acre
-
$425,000 Lot/Land
Lot 6.221 New York 28, Andes, NY 13731
- 13.7 Acres
- $31,022 per Acre
-
$670,000 Lot/Land
10 New York 28, Andes, NY 13731
- 83.7 Acres
- $8,005 per Acre
-
$64,900 Lot/Land
0 State Highway 28, Andes, NY 13731
- 2.03 Acres
- $31,970 per Acre
-
$70,000 Lot/Land
0 New York 30, Andes, NY 13731
- 6 Acres
- $11,667 per Acre
-
$110,000 Lot/Land
0 Crescent Hill Ln, Andes, NY 13731
- 10 Acres
- $11,000 per Acre
-
$129,000 Lot/Land
5565 Beech Hill Rd, Andes, NY 13731
- 20.3 Acres
- $6,355 per Acre