New Construction Homes for Sale in Barnstable County, MA
-
-
$444,000 Lot/Land
37 Oak Valley Rd, Wellfleet, MA 2667
- 31,798 Sq Ft
- $608,219 per Acre
-
$799,000 Lot/Land
0 State Rd, Sagamore Beach, MA 02562
- 4.18 Acres
- $191,148 per Acre
-
$309,000 Lot/Land
0 Old Chatham Rd, Brewster, MA 02631
- 35,719 Sq Ft
- $376,829 per Acre
-
-
$745,000 Lot/Land
0 Ambergris Cir, Brewster, MA 02631
- 14,810 Sq Ft
- $2,191,176 per Acre
-
$1,299,000 Lot/Land
87 Coles Pond Dr, East Dennis, MA 02641
- 1.33 Acres
- $976,692 per Acre
-
$899,000 Lot/Land
24 Seconsett Point Rd, Mashpee, MA 02649
- 33,541 Sq Ft
- $1,167,532 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
11 Lane Rd, Dennis Port, MA 2639
- 17,859 Sq Ft
- $548,780 per Acre
-
$799,000 Lot/Land
53 Meadow Farm Rd, Centerville, MA 2632
- 1.02 Acres
- $783,333 per Acre
-
$799,000 Lot/Land
52 Meadow Farm Rd, Centerville, MA 2632
- 1.3 Acres
- $614,615 per Acre
-
$199,000 Lot/Land
36 Pinecrest Beach Dr, Falmouth, MA 02536
- 9,147 Sq Ft
- $947,619 per Acre
-
$399,000 Lot/Land
10 Middle Rd, Harwich, MA 02645
- 30,492 Sq Ft
- $570,000 per Acre
-
$649,000 Lot/Land
0 Quaker Rd Unit 73423088, Falmouth, MA 02540
- 1 Acre
- $649,000 per Acre
-
$1,750,000 Lot/Land
0 Ox Pasture Rd, Sandwich, MA 02563
- 6.01 Acres
- $291,181 per Acre
-
$299,900 Lot/Land
10 Shadbush Cir, Mashpee, MA 2649
- 18,730 Sq Ft
- $697,442 per Acre
-
$1,200,000 Lot/Land
9,17,25,33 Pickeral Cove Rd, Mashpee, MA 02649
- 7.66 Acres
- $156,658 per Acre
-
$279,900 Lot/Land
11 Makepeace Ln, Yarmouth, MA 02673
- 11,761 Sq Ft
- $1,036,667 per Acre
-
$289,000 Lot/Land
39 John Ewer Rd, Sandwich, MA 2563
- 1.04 Acres
- $277,885 per Acre
-
$3,000,000 Lot/Land
Lot 289 Seapuit River B Rd, Osterville, MA 02655
- 2.08 Acres
- $1,442,308 per Acre
-
$899,900 Lot/Land
110 Beach Rd, Orleans, MA 2653
- 1.43 Acres
- $629,301 per Acre
-
$239,000 Lot/Land
0 Sandwich Rd Unit 22601354, Teaticket, MA 02536
- 40,075 Sq Ft
- $259,783 per Acre
-
$3,100,000 Lot/Land
Lot 288 Seapuit River A Rd, Osterville, MA 02655
- 2.3 Acres
- $1,347,826 per Acre
-
$575,000 Lot/Land
175 Delphi Path, Wellfleet, MA 2667
- 1.76 Acres
- $326,705 per Acre
-
$525,000 Lot/Land
63 Old Kings Hwy, Truro, MA 2666
- 1.47 Acres
- $357,143 per Acre
-
$3,250,000 Lot/Land
30 Indian Trail, Barnstable, MA 2630
- 2.45 Acres
- $1,326,531 per Acre
-
$895,000 Lot/Land
0 Ridgewood Dr, Brewster, MA 02631
- 1.58 Acres
- $566,456 per Acre
-
$998,000 Lot/Land
53 Brooks Rd, Harwich Port, MA 2646
- 16,988 Sq Ft
- $2,558,974 per Acre
-
$349,000 Lot/Land
105 Howard Ct, Wellfleet, MA 02667
- 40,946 Sq Ft
- $371,277 per Acre
-
$475,000 Lot/Land
245 Nauset Light Beach Rd, Eastham, MA 02642
- 32,670 Sq Ft
- $633,333 per Acre
-
$299,999 Lot/Land
51 Forest Pines Dr, Dennis, MA 02660
- 20,037 Sq Ft
- $652,172 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
53 Captain Walsh Dr, Dennis, MA 02638
- 20,908 Sq Ft
- $677,083 per Acre
-
$479,900 Lot/Land
44 Iris Ln, Barnstable, MA 02675
- 1.09 Acres
- $440,275 per Acre
-
$129,000 Lot/Land
121A Depot St, Dennis Port, MA 02639
- 9,583 Sq Ft
- $586,364 per Acre
-
$1,100,000 Lot/Land
0 Partridge, Brewster, MA 02631
- 1.56 Acres
- $705,128 per Acre
-
$254,900 Lot/Land
27 Angus Ave, South Yarmouth, MA 02664
- 26,571 Sq Ft
- $417,869 per Acre
-
$309,999 Lot/Land
0 Commons Way Unit 22504099, Brewster, MA 02631
- 25,264 Sq Ft
- $534,481 per Acre
-
$1,200,000 Lot/Land
19 Riverway, Harwich, MA 02671
- 10,890 Sq Ft
- $4,800,000 per Acre
-
$1,099,000 Lot/Land
71 Tupper Rd, Sandwich, MA 02563
- 29,185 Sq Ft
- $1,640,299 per Acre
-
$600,000 Lot/Land
20 Oak Rd, Eastham, MA 2642
- 1.14 Acres
- $526,316 per Acre
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 4