$55,000 Lot/Land
TBD Page St, Dequincy, LA 70633
- 1.77 Acres
- $31,073 per Acre
$55,000 Lot/Land
TBD Page St, Dequincy, LA 70633
$85,000 Lot/Land
110 N Pine St, Dequincy, LA 70633
$50,000 Lot/Land
0 Louisiana 389, Dequincy, LA 70633
$70,000 Lot/Land
0 S Grand Ave Unit SWL25003290, Dequincy, LA 70633
$120,000 Lot/Land
201 W 4th St, Dequincy, LA 70633
$270,900 Lot/Land
793 Holbrook Park Rd, Dequincy, LA
$17,500 Lot/Land
808 Oak St, Dequincy, LA 70633
$38,000 Lot/Land
506 Yoakum Ave, Dequincy, LA 70633
$250,000 Lot/Land
TBD Pilgrim Rest Rd, Dequincy, LA 70633
$25,000 Lot/Land
1039 Highway 27, Dequincy, LA 70633
$55,000 Lot/Land
0 S Grand Ave Unit SWL25003427, Dequincy, LA 70633
$37,500 Lot/Land
0 Henry Robertson Rd, Dequincy, LA 70633
$42,000 Lot/Land
TBD Yoakum Ave, Dequincy, LA 70633
$247,289 Lot/Land
0 Edgerly Rd Unit 24516946, Dequincy, LA 70633
$399,900 Lot/Land
TBD Bushnell Ln, Dequincy, LA 70633
$253,998 Lot/Land
1 Edgerly Rd, Dequincy, LA 70633
$89,900 Lot/Land
2 Pilgrim Rest Rd, Dequincy, LA 70633
$30,000 Lot/Land
0 Camp Edgewood Rd Unit 15-5035, Dequincy, LA 70633
$45,000 Lot/Land
TBD Marcantel Rd, Dequincy, LA 70633
$60,000 Lot/Land
TBD Panhandle Rd, Dequincy, LA 70633
$30,000 Lot/Land
0 Camp Edgewood Rd Unit SWL25001616, Dequincy, LA 70633
$451,000 Lot/Land
0 Holbrook Park Rd Unit SWL26001445, Dequincy, LA 70633
$67,500 Lot/Land
TBD Camp Edgewood Rd, Dequincy, LA 70633
$40,000 Lot/Land
0 Wilkins Rd Unit SWL26001181, Dequincy, LA 70633
$14,900 Lot/Land
2 Louise Goode Rd, Dequincy, LA 70633
$14,000 Lot/Land
0 S Pine St Unit SWL24005606, Dequincy, LA 70633