$173,580 Lot/Land
0 Highway 12, Starks, LA 70661
- 42 Acres
- $4,133 per Acre
$173,580 Lot/Land
0 Highway 12, Starks, LA 70661
$223,937 Lot/Land
Starks Big Woods Rd, Starks, LA 70661
$1,424,000 Lot/Land
State Highway 109, Starks, LA 70606
$415,250 Lot/Land
0 Alligator Park Rd, Starks, LA 70661
$210,000 Lot/Land
4919 Gibson Loop, Starks, LA 70661
$99,000 Lot/Land
Tbd Edward St, Starks, LA 70661
$6,462,099 Lot/Land
Indian Lake Rd, Deweyville, TX 77614
$911,550 Lot/Land
TBD 2number 7 Rd, Starks, LA 70661
$356,752 Lot/Land
T-1 Big Woods Rd, Starks, LA 70661
$139,000 Lot/Land
4721 Roy Lee Ashworth Rd, Starks, LA 70661
$37,000 Lot/Land
4982 Pete Nation Rd, Starks, LA 70661
$425,100 Lot/Land
Tbd No 7 Rd, Starks, LA 70661
$325,732 Lot/Land
T-2 Big Woods Rd, Starks, LA 70661
$223,937 Lot/Land
T-3 Big Woods Rd, Starks, LA 70661
$55,000 Lot/Land
TBD Louisiana 12, Starks, LA 70661
$850,000 Lot/Land
TBD 1 Number 7 Rd, Starks, LA 70661
$3,000 Lot/Land
0 County Road 4154, Orange, TX 77632
$210,000 Lot/Land
000 Gibson Loop, Starks, LA 70661
$188,100 Lot/Land
TBD Old River Rd, Starks, LA 70661