New Construction Homes in Farnham, VA
-
-
Woodland Heights Community
$279,950 - $399,950
Warsaw, VA 22572
- 3 Beds
- 1,196+ Sq Ft
-
$119,000 Lot/Land
145 Laurel Ln, Warsaw, VA 22572
- 22.74 Acres
- $5,233 per Acre
-
$99,000 Lot/Land
500 Threeway Rd, Warsaw, VA 22572
- 13.27 Acres
- $7,460 per Acre
-
$462,950 Custom Home
TBD E Sunrise Lot 43 Dr, Warsaw, VA 22572
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,980 Sq Ft
-
$432,950 Custom Home
TBD Garland Lot 62 Ct, Warsaw, VA 22572
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,826 Sq Ft
-
$404,950 Custom Home
216 Millstone Way, Warsaw, VA 22572
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,612 Sq Ft
-
$354,950 Custom Home
319 Beulah Ln, Warsaw, VA 22572
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,288 Sq Ft
-
$422,900 Custom Home
TBD Garland Ct, Warsaw, VA 22572
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,655 Sq Ft
-
$103,900 Lot/Land
Lot 3 Wallace St, Warsaw, VA 22572
- 2.3 Acres
- $45,174 per Acre
-
$79,900 Lot/Land
2 Settlers Landing Rd, Warsaw, VA 22572
- 9.3 Acres
- $8,596 per Acre
-
$1,300,000 Lot/Land
000 Richmond Rd, Warsaw, VA
- 33.75 Acres
- $38,519 per Acre
-
$26,900 Lot/Land
Lot 1 Wallace St, Warsaw, VA 22572
- 16,117 Sq Ft
- $72,703 per Acre
-
$31,900 Lot/Land
Lot 2 Wallace St, Warsaw, VA 22572
- 15,246 Sq Ft
- $91,143 per Acre
-
$89,000 Lot/Land
0 Richmond Rd Unit 118546, Warsaw, VA 22572
- 25,399 Sq Ft
- $152,632 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
0 History Land Hwy, Warsaw, VA
- 1.13 Acres
- $132,743 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
Lot 5 Solaris Ln, Warsaw, VA 22572
- 14.41 Acres
- $8,328 per Acre
-
$119,900 Lot/Land
Lot 5 Grand View Ln, Richmond County, VA 22572
- 3,484 Sq Ft
- $1,498,750 per Acre
-
$899,000 Lot/Land
Lot 3 Solaris Pointe, Warsaw, VA 22572
- 51.9 Acres
- $17,322 per Acre
-
$38,999 Lot/Land
12765 History Land Hwy, Warsaw, VA 22572
- 32,670 Sq Ft
- $51,999 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
Lot 5 Richmond Hill Rd, Warsaw, VA 22572
- 14.41 Acres
- $8,328 per Acre