New Construction Homes in Grandy, MN
-
-
Fairway Greens North Community
Price To Be Determined
Isanti, MN 55040
- 2 - 6 Beds
- 1,138+ Sq Ft
-
$78,900 Lot/Land
Lot 1 Central Dr NE, Cambridge, MN 55008
- 1.7 Acres
- $46,412 per Acre
-
$81,500 Lot/Land
Lot 2 Central Dr NE, Cambridge, MN 55008
- 1.58 Acres
- $51,582 per Acre
-
$430,000 Custom Home
1225 Honeysuckle Ln SE, Cambridge, MN 55008
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,390 Sq Ft
-
$444,870 Custom Home
1231 Honeysuckle Ln SE, Cambridge, MN 55008
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,350 Sq Ft
-
$309,900 Townhome
2100 Cleveland Ln S, Cambridge, MN 55008
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,201 Sq Ft
-
$579,900 Townhome
2524 Buchanan Ln S, Cambridge, MN 55008
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,017 Sq Ft
-
$495,000 Custom Home
575 Elins Lake Rd SE, Cambridge, MN 55008
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,531 Sq Ft
-
$384,000 Custom Home
1063 Bellaire Blvd NW, Isanti, MN 55040
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,418 Sq Ft
-
$199,900 Lot/Land
L1 B1 317th Ave NE, Cambridge, MN 55008
- 14.6 Acres
- $13,692 per Acre
-
$2,270,000 Lot/Land
1314 1st Ave E, Cambridge, MN 55008
- 2.59 Acres
- $876,448 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
TBD 32nd Ave SW, Cambridge, MN 55008
- 19,166 Sq Ft
- $113,636 per Acre
-
$86,000 Lot/Land
Lot 6 Blk 1 Maple Dr S, Cambridge, MN 55008
- 14,810 Sq Ft
- $252,941 per Acre
-
$94,900 Lot/Land
XXXX Petersburg St NE, Cambridge Township, MN 55008
- 1.04 Acres
- $91,250 per Acre
-
$99,000 Lot/Land
Lot 3 Blk 2 Maple Dr S, Cambridge, MN 55008
- 30,927 Sq Ft
- $139,437 per Acre
-
$98,000 Lot/Land
Lot 2 Blk 2 Maple Dr S, Cambridge, MN 55008
- 37,026 Sq Ft
- $115,294 per Acre
-
$980,100 Lot/Land
TBD Opportunity Blvd, Cambridge, MN 55008
- 2.25 Acres
- $435,600 per Acre
-
$114,000 Lot/Land
3181 317th Ave, Bradford Township, MN 55008
- 3 Acres
- $38,000 per Acre
-
$86,000 Lot/Land
Lot 5 Blk 1 Maple Dr S, Cambridge, MN 55008
- 15,246 Sq Ft
- $245,714 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
XXX 328th Ave NE, Cambridge Township, MN 55008
- 2.44 Acres
- $49,180 per Acre
-
$209,900 Lot/Land
(L4-SM West) TBD Nightingale St NW, Bradford Township, MN 55040
- 9.34 Acres
- $22,473 per Acre
-
$95,000 Lot/Land
Lot 1 Blk 2 Maple Dr S, Cambridge, MN 55008
- 21,780 Sq Ft
- $190,000 per Acre
-
$945,252 Lot/Land
1010 Garfield St S, Cambridge, MN 55008
- 6.2 Acres
- $152,460 per Acre
-
$308,404 Lot/Land
TBD 3rd Ave NE, Cambridge, MN 55008
- 1.18 Acres
- $261,359 per Acre
-
$1,135,000 Lot/Land
xxx Hwy 65, Cambridge, MN 55008
- 2.56 Acres
- $443,359 per Acre
-
$995,000 Lot/Land
xxxx Yerigan Farms 3rd Addn, Cambridge, MN 55008
- 58.5 Acres
- $17,009 per Acre
-
$300,131 Lot/Land
TBD 2nd Ave, Cambridge, MN 55008
- 23,086 Sq Ft
- $566,285 per Acre
-
$873,000 Lot/Land
TBD 3rd Ave NE, Cambridge, MN 55008
- 1.67 Acres
- $522,754 per Acre
-
$88,000 Lot/Land
Lot 7 Blk 1 35th Ave SW, Cambridge, MN 55008
- 23,958 Sq Ft
- $160,000 per Acre
-
$119,990 Lot/Land
TBD Verdin St NW, Cambridge, MN 55008
- 2.5 Acres
- $47,996 per Acre
-
$657,973 Lot/Land
912 Garfield St S, Cambridge, MN 55008
- 3.18 Acres
- $206,910 per Acre
-
$1,148,677 Lot/Land
100 11th Ave SE, Cambridge, MN 55008
- 8.79 Acres
- $130,680 per Acre
-
$649,479 Lot/Land
TBD Garfield St S, Cambridge, MN 55008
- 4.97 Acres
- $130,680 per Acre
-
$425,000 Lot/Land
TBD Pauls Lake Rd, Isanti Township, MN 55008
- 9.1 Acres
- $46,703 per Acre
-
$600,000 Lot/Land
1617 16th Ave SE, Cambridge, MN 55008
- 4.8 Acres
- $125,000 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
XXX 335th Ln NE, Cambridge Township, MN 55008
- 5.78 Acres
- $56,228 per Acre
-
$156,000 Lot/Land
XXXX 3rd Ave NE, Cambridge, MN 55008
- 13,068 Sq Ft
- $520,000 per Acre
-
$1,449,000 Lot/Land
33388 Rochester St NE, Cambridge, MN 55008
- 6.65 Acres
- $217,895 per Acre
-
$145,000 Lot/Land
XXXXX 328th Ave NE, Cambridge Township, MN 55008
- 3.3 Acres
- $43,939 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2