New Construction Homes For Sale in Illinois
-
-
$19,000 Lot/Land
510 W South 4th St, Stewardson, IL 62463
- 13,068 Sq Ft
- $63,333 per Acre
-
$186,000 Lot/Land
24XX S Main Lot 2 St, Rockford, IL 61102
- 1.24 Acres
- $150,000 per Acre
-
$299,000 Lot/Land
1505 Morgan Ave, Marion, IL 62959
- 2.36 Acres
- $126,695 per Acre
-
$20,000 Lot/Land
609 Hewitt St, Forreston, IL 61030
- 15,246 Sq Ft
- $57,143 per Acre
-
$48,900 Lot/Land
200 S Chestnut St, Centralia, IL 62801
- 38,332 Sq Ft
- $55,568 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
3101 Ironoak Cir, Springfield, IL 62711
- 0 Sq Ft
-
$64,000 Lot/Land
8929 Rock Creek Dr, Troy, IL 62294
- 12,632 Sq Ft
- $220,690 per Acre
-
$30,000 Lot/Land
91 E 227th Place, Chicago Heights, IL 60475
- 0 Sq Ft
-
$165,000 Lot/Land
611 Sunset Dr, Marion, IL 62959
- 28,749 Sq Ft
- $250,000 per Acre
-
$600,000 Lot/Land
2480 Meadville Ln, Carbondale, IL 62901
- 9.23 Acres
- $65,005 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
114 W Glen Hollow Rd, Galena, IL 61036
- 37,897 Sq Ft
- $28,736 per Acre
-
$1,629,808 Lot/Land
22132 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443
- 69.77 Acres
- $23,360 per Acre
-
-
$1,595,000 Lot/Land
5.43 B-3 Commercial State Route 31, Oswego, IL 60543
- 5.43 Acres
- $293,738 per Acre
-
-
$54,900 Lot/Land
99XX Queen Oaks Dr, Machesney Park, IL 61115
- 30,056 Sq Ft
- $79,565 per Acre
-
$39,000 Lot/Land
9701 Jupiter Dr, Galena, IL 61036
- 1.56 Acres
- $25,000 per Acre
-
$10 Lot/Land
16-27 Elmhurst Ct, Lake Carroll, IL 61046
- 26,571 Sq Ft
- $16 per Acre
-
$279,000 Lot/Land
Lots 16 & 17 Northfield Sq Resub, Bourbonnais, IL 60914
- 33,541 Sq Ft
- $362,338 per Acre
-
$650,000 Lot/Land
3702 N Richmond Rd, Johnsburg, IL 60051
- 5.25 Acres
- $123,810 per Acre
-
$35,000 Lot/Land
13401 S Kolin Ave, Robbins, IL 60472
- 6,534 Sq Ft
- $233,333 per Acre
-
$88,900 Lot/Land
513 Diamond Dr, Manteno, IL 60950
- 15,681 Sq Ft
- $246,944 per Acre
-
$24,900 Lot/Land
601 S Main St, Pleasant Hill, IL 62366
- 25,700 Sq Ft
- $42,203 per Acre
-
$375,000 Lot/Land
0 S State Route 159, Glen Carbon, IL 62034
- 1.21 Acres
- $309,917 per Acre
-
$120,000 Lot/Land
0000 Tower Rock Rd, McFarlan Precinct, IL 62931
- 25.34 Acres
- $4,736 per Acre
-
$399,999 Lot/Land
39520 N Green Bay Rd, Beach Park, IL 60099
- 4.8 Acres
- $83,333 per Acre
-
$245,000 Lot/Land
12990 Country Club Rd, Effingham, IL 62401
- 31.13 Acres
- $7,870 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
1211 W Leander St, Clinton, IL 61727
- 7,840 Sq Ft
- $138,889 per Acre
-
$15,000 Lot/Land
3386 Katherine Dr, Freeport, IL 61032
- 22,215 Sq Ft
- $29,412 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
1203 W Leander St, Clinton, IL 61727
- 7,840 Sq Ft
- $138,889 per Acre
-
$54,000 Lot/Land
2141 Willow Creek, Saint Jacob, IL 62281
- 17,964 Sq Ft
- $130,941 per Acre
-
$25,000 Lot/Land
212 W Washington St Unit P5-28, Chicago, IL 60606
- 0 Sq Ft
-
$325,000 Lot/Land
tbd Coolidge St, Marion, IL 62959
- 41,817 Sq Ft
- $338,542 per Acre
-
$15,000 Lot/Land
Lot # 1 Hubert Trail, Stockton, IL 61085
- 12,632 Sq Ft
- $51,724 per Acre
-
$44,000 Lot/Land
617 Rock River Rd, Springfield, IL 62703
- 0 Sq Ft
-
$70,425 Lot/Land
Lot 26 110th Avenue Ct W, Bowling Township, IL 61264
- 20,037 Sq Ft
- $153,098 per Acre
-
$39,900 Lot/Land
1820 Buckhead Ln, Decatur, IL 62521
- 35,283 Sq Ft
- $49,259 per Acre
-
-
$645,250 Lot/Land
145 Ac +/- Climer Rd, Golconda No. 1 Precinct, IL 62938
- 145 Acres
- $4,450 per Acre
Showing Results 361 - 400, Page 10 of 18