$43,700 Lot/Land
0 Vess Owen Rd Unit 22984487, Tuckasegee, NC 28723
- 1.69 Acres
- $25,858 per Acre
$43,700 Lot/Land
0 Vess Owen Rd Unit 22984487, Tuckasegee, NC 28723
$55,000 Lot/Land
Tbd Hornet Dr, Whittier, NC 28789
$1,200,000 Lot/Land
190 Quinn Holcombe Rd, Whittier, NC 28789
$299,000 Lot/Land
3128 Parris Branch Rd, Sylva, NC 28779
$275,000 Lot/Land
8888 Cedar Creek Farm Rd, Tuckasegee, NC 28783
$37,900 Lot/Land
98 Preservation Trail, Sylva, NC 28779
$219,900 Lot/Land
Briarwood Rd, Webster, NC 28788
$175,000 Lot/Land
585 Cardinal Bluff Rd, Whittier, NC 28789
$25,000 Lot/Land
VL40 Mountain Forest Estates None Unit 40, Sylva, NC 28779
$1,400,000 Lot/Land
0 Caney Fork Rd, Cullowhee, NC 28723
$165,000 Lot/Land
316 River Club Dr Unit 3, Cullowhee, NC 28723
$79,000 Lot/Land
31 Waterdance Dr, Cullowhee, NC 28723
$29,000 Lot/Land
Lot 12 Oleander Ln, Sylva, NC 28779
$35,000 Lot/Land
Lot 6 Spruce Flats Rd, Qualla, NC 28751
$15,000 Lot/Land
Lot 26 Red Hawk Bluff, Sylva, NC 28779
$625,000 Lot/Land
002 Lyle Wilson Rd, Cullowhee, NC 28723
$7,500 Lot/Land
149 Shady Spring Dr, Glenville, NC 28723
$150,000 Lot/Land
LT 11 Come Along Way, Cullowhee, NC 28723
$129,000 Lot/Land
Lot # 3 Timber Creek Cir, Sylva, NC 28779
$19,900 Lot/Land
00 Cougar Ln, Whittier, NC 28789
$48,000 Lot/Land
0 Woodfin Rd, Scott Creek, NC 28779
$39,500 Lot/Land
29 Tahala Trail, Cullowhee, NC 28723
$699,900 Lot/Land
2678 N Carolina 107, Cashiers, NC 28717
$12,500 Lot/Land
Lot 6 S Cliff Rd, Cullowhee, NC 28723
$249,000 Lot/Land
3 Big Granite Trail, Sapphire, NC 28717
$1,250,000 Lot/Land
ME-6 Old Chimney Rd, Cashiers, NC 28717