$149,000 Lot/Land
TBD Birch Creek Trail, Cashiers, NC 28717
- 1.8 Acres
- $82,778 per Acre
$149,000 Lot/Land
TBD Birch Creek Trail, Cashiers, NC 28717
$74,500 Lot/Land
Lot 92 Preservation Trail, Sylva, NC 28779
$155,900 Lot/Land
TBD Stillmont Cir, Cashiers, NC 28717
$159,000 Lot/Land
TBD Mill Creek Rd, Cullowhee, NC 28723
$1,862,000 Lot/Land
619 Speckled Feather Pass, Sapphire, NC 28774
$40,000 Lot/Land
2611 Wayehutta Rd, Cullowhee, NC 28723
$99,000 Lot/Land
Lot 20 Speckled Feather Pass, Sapphire, NC 28774
$175,000 Lot/Land
2 New Settlers Way, Glenville, NC 28736
$1,995,000 Lot/Land
444 Woodring Cemetery Rd, Tuckasegee, NC 28783
$75,000 Lot/Land
1 Bridgestone Dr, Glenville, NC 28736
$1,987,000 Custom Home
297 Easy Springs Rd, Sapphire, NC 28774
$489,000 Custom Home
1807 Fisher Creek Rd, Sylva, NC 28779
$4,995,000 Custom Home
Lot 6 Sanctuary Ridge Rd, Highlands, NC 28741
$849,000 Custom Home
117 Speckled Feather Pass, Sapphire, NC 28774
$4,695,000 Custom Home
54 Forestland Rd, Cashiers, NC 28717
$2,429,000 Custom Home
305 Easy Springs Rd, Sapphire, NC 28774
$7,299,000 Custom Home
1346 Burl Ln, Cashiers, NC 28717
$739,000 Custom Home
223 Sourwood Ct, Sapphire, NC 28774
$4,750,000 Custom Home
692 Lost Trail, Highlands, NC 28741
$3,899,000 Custom Home
343 Ledgeview Rd, Cashiers, NC 28717
$3,700,000 Custom Home
5 N Ridgeline Rd, Cullowhee, NC 28723
$3,300,000 Custom Home
148 E Ridge Rd, Cashiers, NC 28717
$1,995,000 Custom Home
237 Glassy Rock Ln, Glenville, NC 28736
$2,895,000 Custom Home
1310 New Settlers Way, Glenville, NC 28736
$749,000 Manufactured Home
15F Cats Eye Run, Highlands, NC 28717