$75,000 Lot/Land
Lot 139 Cherry Point, Goreville, IL 62939
- 1.03 Acres
- $72,816 per Acre
$75,000 Lot/Land
Lot 139 Cherry Point, Goreville, IL 62939
$15,000 Lot/Land
Lot 358 Parrish Ridge Ln, Goreville, IL 62939
$50,000 Lot/Land
Lot 147 Parrish Ridge Ln, Goreville, IL 62972
$275,000 Lot/Land
25 Stony Point, Goreville, IL 62939
$4,500 Lot/Land
Lot 14 Jill Ln, Goreville, IL 62939
$499,900 Custom Home
9975 Illinois 37, Goreville, IL 62939
$329,900 Lot/Land
451 Bullock Hill Rd, Simpson, IL 62895
$18,000 Lot/Land
U S Highway 45 S Unit LotWP001, Vienna, IL 62995
$85,000 Lot/Land
U S Highway 45 N Unit LotWP001, New Burnside, IL 62967
$375,000 Lot/Land
State Route 147 Unit LotWP001, Vienna, IL 62995
$347,900 Lot/Land
Dry Fork Rd Unit LotWP001, Ozark, IL 62972
$38,000 Lot/Land
Lot 39 & 40 Luxor Landing Ln, Goreville, IL 62939
$23,000 Lot/Land
Lot 82 & 83 Saluki Way, Goreville, IL 62939
$185,900 Lot/Land
0 Old Metropolis Rd, Vienna, IL 62995
$634,620 Lot/Land
000 Galeener St, Vienna, IL 62995
$38,000 Lot/Land
396 & 399 Parrish Ridge Ln, Goreville, IL 62972
$6,000 Lot/Land
Lot 1234 Indian Camp Dr, Goreville, IL 62939
$30,000 Lot/Land
35 Sids Point Dr, Creal Springs, IL 62922
$73,500 Lot/Land
TBD Galeener St, Vienna, IL 62995
$17,500 Lot/Land
TBD Senior Ave, Vienna, IL 62995
$90,000 Lot/Land
900 Old Route 146 Loop, Vienna, IL 62995
$45,000 Lot/Land
000 S Broadway, Goreville, IL 62939
$4,900 Lot/Land
Lot 177 Sycamore Dr, Goreville, IL 62939
$15,000 Lot/Land
0000 Clifty Ln, Goreville, IL 62939
$14,000 Lot/Land
TBD N 6th St, Vienna, IL 62995
$67,500 Lot/Land
Lot 244 Parrish Ridge Ln, Goreville, IL 62939