$495,000 Lot/Land
10311 Fleming Rd, Carterville, IL 62918
- 4.32 Acres
- $114,583 per Acre
$495,000 Lot/Land
10311 Fleming Rd, Carterville, IL 62918
$1,167,900 Lot/Land
tbd Old Bainbridge Rd, Marion, IL 62959
$3,650,000 Lot/Land
1408 Longstreet St, Marion, IL 62959
$395,000 Lot/Land
1504 W Dufour St, Marion, IL 62959
$79,900 Lot/Land
1602 Morgan Ave, Marion, IL 62959
$299,000 Lot/Land
1505 Morgan Ave, Marion, IL 62959
$165,000 Lot/Land
611 Sunset Dr, Marion, IL 62959
$325,000 Lot/Land
tbd Coolidge St, Marion, IL 62959
$35,000 Lot/Land
000 Egypt Shores Rd, Crealsprng, IL 62922
$425,000 Lot/Land
tbd San Diego Rd, Carbondale, IL 62901
$425,000 Lot/Land
2011 Morgan Ave, Marion, IL 62959
$215,000 Lot/Land
0000 Adams Dr, Marion, IL 62959
$150,000 Lot/Land
200 W Deyoung St, Marion, IL 62959
$199,999 Custom Home
1108 Midway Ct, Marion, IL 62959
$229,000 Custom Home
1400 E Parham St, Marion, IL 62959
$279,900 Custom Home
12195 Blue Sky Dr, Marion, IL 62959
$239,900 Custom Home
215 E Vermont St, Carterville, IL 62918
$234,000 Custom Home
1801 W Adams St, Herrin, IL 62948
$309,000 Custom Home
1600 Philip Ln, Marion, IL 62959
$279,900 Custom Home
662 Copper Creek Ln, Herrin, IL 62948
$398,500 Custom Home
12570 Hudgens Rd, Marion, IL 62959
$128,400 Custom Home
1002 W Monroe St, Herrin, IL 62948
$199,900 Custom Home
817 W Stotlar St, Herrin, IL 62948
$268,000 Custom Home
208 Hall St, Carterville, IL 62918
$294,900 Custom Home
102 Townhouse Dr, Cambria, IL 62915
$435,000 Custom Home
1106 Horizon Dr, Marion, IL 62959
$276,000 Lot/Land
00 Locust Grove Rd, Thompsonville, IL 62890