$315,000 Lot/Land
1401 N 11th St, Nebraska City, NE 68410
- 2.6 Acres
- $121,154 per Acre
$315,000 Lot/Land
1401 N 11th St, Nebraska City, NE 68410
$348,500 Custom Home
1720 Morgan Dr, Nebraska City, NE 68410
$925,000 Lot/Land
Na N 4th Rd, Eagle, NE 68347
$469,800 Lot/Land
0000 County Road D, Palmyra, NE 68418
$2,800,000 Lot/Land
1287 D Rd, Palmyra, NE 68418
$495,000 Lot/Land
17.76 Acres Parcel 001244500 St N, Nebraska City, NE 68410
$469,800 Lot/Land
0000 D County Rd, Palmyra, NE 68418
$300,000 Lot/Land
3090 I Rd, Syracuse, NE 68446
$80,000 Lot/Land
Lot 6, Blk 3 White Pine St, Syracuse, NE 68446
$32,000 Lot/Land
6 Rue 7th Terrace Unit 619 7th Tr, Nebraska City, NE 68410
$70,000 Lot/Land
1589 Heather St, Syracuse, NE 68446
$199,000 Lot/Land
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 1, South Palmyra Precinct, NE 68418
$199,000 Lot/Land
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 2, South Palmyra Precinct, NE 68418
$55,000 Lot/Land
1533 Ash St, Syracuse, NE 68446
$70,000 Lot/Land
Lot 6 Blk 6 Heather St, Syracuse, NE 68446
$55,000 Lot/Land
1515 Ash St, Syracuse, NE 68446
$399,000 Lot/Land
691 N 12th Rd, Palmyra, NE 68110
$68,000 Lot/Land
1588 Heather St, Syracuse, NE 68446
$55,000 Lot/Land
1393 Ash St, Syracuse, NE 68446
$20,000 Lot/Land
1212 1st Ave, Nebraska City, NE 68410