Otoe County NE Land & Home Lots for Sale
-
-
$315,000
- Land
- 2.6 Acres
- $121,154 per Acre
1401 N 11th St, Nebraska City, NE 68410
1401 N 11th St, Nebraska City, NE 68410 -
$925,000
- Land
- 79.09 Acres
- $11,696 per Acre
Na N 4th Rd, Eagle, NE 68347
Na N 4th Rd, Eagle, NE 68347 -
$469,800
- Land
- 43.5 Acres
- $10,800 per Acre
0000 County Road D, Palmyra, NE 68418
0000 County Road D, Palmyra, NE 68418 -
$2,800,000
- Land
- 285.16 Acres
- $9,819 per Acre
1287 D Rd, Palmyra, NE 68418
1287 D Rd, Palmyra, NE 68418 -
$495,000
- Land
- 17.76 Acres
- $27,872 per Acre
17.76 Acres Parcel 001244500 St N, Nebraska City, NE 68410
17.76 Acres Parcel 001244500 St N, Nebraska City, NE 68410 -
$469,800
- Land
- 43.5 Acres
- $10,800 per Acre
0000 D County Rd, Palmyra, NE 68418
0000 D County Rd, Palmyra, NE 68418 -
-
$80,000
- Land
- 18,774 Sq Ft
- $185,615 per Acre
Lot 6, Blk 3 White Pine St, Syracuse, NE 68446
Lot 6, Blk 3 White Pine St, Syracuse, NE 68446 -
$32,000
- Land
- 17,859 Sq Ft
- $78,049 per Acre
6 Rue 7th Terrace Unit 619 7th Tr, Nebraska City, NE 68410
6 Rue 7th Terrace Unit 619 7th Tr, Nebraska City, NE 68410 -
$70,000
$2K PRICE INCREASE- Land
- 17,859 Sq Ft
- $170,732 per Acre
1589 Heather St, Syracuse, NE 68446
1589 Heather St, Syracuse, NE 68446 -
$199,000
- Land
- 5 Acres
- $39,800 per Acre
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 1, South Palmyra Precinct, NE 68418
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 1, South Palmyra Precinct, NE 68418 -
$199,000
- Land
- 5 Acres
- $39,800 per Acre
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 2, South Palmyra Precinct, NE 68418
999556087 Jackson Stone Ln Unit Lot 2, South Palmyra Precinct, NE 68418 -
-
$55,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $305,556 per Acre
1533 Ash St, Syracuse, NE 68446
1533 Ash St, Syracuse, NE 68446 -
$70,000
- Land
- 15,420 Sq Ft
- $197,740 per Acre
Lot 6 Blk 6 Heather St, Syracuse, NE 68446
Lot 6 Blk 6 Heather St, Syracuse, NE 68446 -
$55,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $305,556 per Acre
1515 Ash St, Syracuse, NE 68446
1515 Ash St, Syracuse, NE 68446 -
$399,000
- Land
- 3 Acres
- $133,000 per Acre
691 N 12th Rd, Palmyra, NE 68110
691 N 12th Rd, Palmyra, NE 68110 -
$68,000
$2K PRICE DROP- Land
- 16,639 Sq Ft
- $178,010 per Acre
1588 Heather St, Syracuse, NE 68446
1588 Heather St, Syracuse, NE 68446 -
$55,000
- Land
- 7,840 Sq Ft
- $305,556 per Acre
1393 Ash St, Syracuse, NE 68446
1393 Ash St, Syracuse, NE 68446 -
-
$20,000
- Land
- 5,662 Sq Ft
- $153,846 per Acre
1212 1st Ave, Nebraska City, NE 68410
1212 1st Ave, Nebraska City, NE 68410