$35,000 Lot/Land
1348 Red Sky, Portola, CA 96122
- 1.24 Acres
- $28,226 per Acre
$35,000 Lot/Land
1348 Red Sky, Portola, CA 96122
$29,500 Lot/Land
411 E Big Meadows Rd, Canyon Dam, CA 95923
$129,000 Lot/Land
319 Round Valley Rd, Greenville, CA 95947
$47,800 Lot/Land
848 Startop, Portola, CA 96122
$99,000 Lot/Land
1269 Valley Ranch Dr, Clio, CA 96106
$37,500 Lot/Land
314 Alpine Fir Rd Unit CW, Lake Almanor, CA 96137
$35,000 Lot/Land
5771 Chandler Rd, Quincy, CA 95971
$195,000 Lot/Land
412 Valley Ranch Dr, Clio, CA 96106
$249,000 Lot/Land
390 E Main St, Quincy, CA 95971
$20,000 Lot/Land
225 Greenville Wolf Creek Rd Unit 227 Greenville Wolf, Greenville, CA 95947
$69,500 Lot/Land
76571 Aspen Dr, Portola, CA 96122
$85,000 Lot/Land
241 Fox Sparrow Dr, Portola, CA 96122
$46,900 Lot/Land
1388 Dogwood Dr, Bucks Lake, CA 95956
$35,000 Lot/Land
213 Main St, Greenville, CA 95947
$52,000 Lot/Land
1701 Knob Cone Trail, Johnsville, CA 96103
$130,000 Lot/Land
59555 Highway 70, Cromberg, CA 96103
$1,350,000 Lot/Land
1380 Wolf Meadows Ln, Portola, CA 96122
$7,500 Lot/Land
167 Bear Way, Portola, CA 96122
$19,900 Lot/Land
1629 Crocker Ct, Portola, CA 96122
$49,500 Lot/Land
58373 California 70, Cromberg, CA 96103
$65,000 Lot/Land
16 Mohave Trail, Graeagle, CA 96103
$84,000 Lot/Land
230 Norton Meadows Rd, Bucks Lake, CA 95971
$55,000 Lot/Land
1026 Cleghorn Dr, Bucks Lake, CA 95956
$57,000 Lot/Land
62 Terranova Dr, Lake Almanor Peninsula, CA 96137
$69,000 Lot/Land
926 Hidden Valley Rd, Chilcoot-Vinton, CA 96105
$7,500 Lot/Land
215 Cougar Way, Portola, CA 96122
$39,900 Lot/Land