$132,000 Lot/Land
0 Dundaff Sr 1007 St Unit GSBSC262079, Fell Township, PA 18407
- 11 Acres
- $12,000 per Acre
$132,000 Lot/Land
$17,000 Lot/Land
149 Upper Powderly St, Carbondale, PA 18407
$97,500 Lot/Land
0 Pennsylvania 247, Greenfild Township, PA 18407
$599,000 Lot/Land
1089 Owego Turnpike, Fell Township, PA 18407
$50,000 Lot/Land
0 Salem Mountain Rd, Carbondale, PA 18407
$23,500 Lot/Land
209-1/2 Ruthland Rd, Greenfield Township, PA 18407
$90,000 Lot/Land
48 S Main St, Carbondale, PA 18407
$45,000 Lot/Land
173 Pierce Rd, Greenfield Township, PA 18407
$55,000 Lot/Land
100 Laurel St, Carbondale, PA 18407
$48,900 Lot/Land
12 Mill St, Carbondale, PA 18407
$25,500 Lot/Land
62 Canaan St, Carbondale, PA 18407
$595,000 Lot/Land
220 Salem Mountain Rd, Carbondale, PA 18407
$50,000 Lot/Land
0 Pennsylvania 247, Greenfild Township, PA 18407
$50,000 Lot/Land
60 Laurel St, Carbondale, PA 18407
$98,000 Lot/Land
50 Delaware St, Simpson, PA 18407
$78,500 Lot/Land
0 Pennsylvania 247, Greenfild Township, PA 18407
$250,000 Lot/Land
0 Boulevard L17i21 Ave Unit GSBSC4519, Greenfield Township, PA 18407
$725,000 Lot/Land
0 Route 247 Finch Hill Unit GSBSC260870, Greenfield Township, PA 18407
$559,900 Lot/Land
0 Pennsylvania 247 Unit GSBSC256399, Greenfild Township, PA 18407
$29,900 Lot/Land
27 Rittenhouse St, Fell Township, PA 18407