New Construction Homes in Windom, TX
-
-
$887,750 Lot/Land
TBD Us-82 and Fm 1743, Windom, TX 75492
- 34.51 Acres
- $25,724 per Acre
-
$3,900,000 Lot/Land
1966 County Road 2980, Windom, TX 75492
- 322.62 Acres
- $12,089 per Acre
-
$550,000 Custom Home
14419 E Fm 1396, Windom, TX 75492
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,668 Sq Ft
-
$575,000 Custom Home
14457 E Fm 1396, Windom, TX 75492
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,000 Sq Ft
-
$287,500 Lot/Land
23 County Road 2950, Windom, TX 75438
- 23 Acres
- $12,500 per Acre
-
$600,000 Lot/Land
000 US Hwy 82, Windom, TX 75492
- 20 Acres
- $30,000 per Acre
-
$246,500 Lot/Land
County Road 2975, Windom, TX 75492
- 17 Acres
- $14,500 per Acre
-
$1,363,900 Lot/Land
437 Harborside Terrace, Windom, TX 75492
- 1.5 Acres
- $912,308 per Acre
-
$25,000,000 Lot/Land
FM 1396, Windom, TX 75492
- 101 Acres
- $247,525 per Acre
-
$249,900 Lot/Land
533 Timberland Heights, Windom, TX 75492
- 1.08 Acres
- $231,389 per Acre
-
$219,900 Lot/Land
298 Timberland Heights, Windom, TX 75492
- 1.05 Acres
- $210,029 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Tract 5 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.19 Acres
- $29,865 per Acre
-
$439,900 Lot/Land
399 Harborside Terrace, Windom, TX 75492
- 1.02 Acres
- $432,972 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Tract 7 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.17 Acres
- $29,981 per Acre
-
$160,000 Lot/Land
Tract 3 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.52 Acres
- $28,986 per Acre
-
$19,000,000 Lot/Land
12408 Fm-1396 Unit A, Windom, TX 75492
- 75 Acres
- $253,333 per Acre
-
$749,900 Lot/Land
380 Harborside Terrace, Windom, TX 75492
- 1.32 Acres
- $569,833 per Acre
-
$549,900 Lot/Land
259 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 1.44 Acres
- $382,406 per Acre
-
$1,499,900 Lot/Land
434 Harborside Terrace, Windom, TX 75492
- 1.47 Acres
- $1,022,427 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Tract 8 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.17 Acres
- $29,981 per Acre
-
$300,000 Lot/Land
365 Woodland Trail, Windom, TX 75492
- 1.03 Acres
- $291,262 per Acre
-
$235,000 Lot/Land
Tract 2 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 10 Acres
- $23,500 per Acre
-
$410,000 Lot/Land
2624 County Road 2975, Windom, TX 75492
- 6.74 Acres
- $60,804 per Acre
-
$675,000 Lot/Land
237 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 1.33 Acres
- $508,283 per Acre
-
$239,900 Lot/Land
532 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 1.01 Acres
- $237,760 per Acre
-
$2,899,900 Lot/Land
0000 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 5.33 Acres
- $543,969 per Acre
-
$744,999 Lot/Land
552 Lakeshore Ln, Windom, TX 75492
- 1.36 Acres
- $547,793 per Acre
-
$1,649,900 Lot/Land
527 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 2.95 Acres
- $558,909 per Acre
-
$530,000 Lot/Land
18528 E Fm-1396, Windom, TX 75492
- 11.64 Acres
- $45,517 per Acre
-
$675,000 Lot/Land
204 Lakeshore Ln, Windom, TX 75492
- 1.56 Acres
- $434,084 per Acre
-
$694,900 Lot/Land
352 Lakeshore Ln, Windom, TX 75446
- 1.58 Acres
- $439,532 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Tract 6 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.18 Acres
- $29,923 per Acre
-
$399,900 Lot/Land
215 Lakeshore Terrace, Windom, TX 75492
- 1.34 Acres
- $298,879 per Acre
-
$850,000 Lot/Land
5484 Farm To Market 1743, Windom, TX 75492
- 49.94 Acres
- $17,020 per Acre
-
$1,280,875 Lot/Land
17560 E Fm 1396, Windom, TX 75492
- 51.24 Acres
- $25,000 per Acre
-
$250,000 Lot/Land
Tract 1 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 9.23 Acres
- $27,086 per Acre
-
$155,000 Lot/Land
Tract 4 Farm To Market 1743, Honey Grove, TX 75446
- 5.19 Acres
- $29,865 per Acre
-
$399,900 Lot/Land
254 Timberland Heights, Windom, TX 75492
- 1.18 Acres
- $338,898 per Acre
-
$7,000,000 Lot/Land
12408 Fm-1396 Unit B, Windom, TX 75492
- 25 Acres
- $280,000 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2