$632,500
N8620 N Log Cabin Ct, New Lisbon, WI 53950
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,024 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $209/SF
- 109 Days On Market
Last Listing Agent Jennifer Ingiald WisconsinLakefront.com, LLC
N8620 N Log Cabin Ct, New Lisbon, WI 53950