$17,000
- Land
- 20 Acres
- $850 per Acre
241 La Cienega Ranch Rd, San Antonio, NM 87832
241 La Cienega Ranch Rd, San Antonio, NM 87832$17,000
241 La Cienega Ranch Rd, San Antonio, NM 87832
241 La Cienega Ranch Rd, San Antonio, NM 87832$59,999
222 Paradise Canyon Dr, Ruidoso, NM 88345
Brett Nichols Black Gold Real Estate
$850,000
6990 U S 60, Datil, NM 87821
Marie E. Lee Datilland Properties
$369,999
27 Cloud Country Dr, Mayhill, NM 88339
JOSEPH PACHECO Aspen Trails Realty
$55,000
L145&146 Sierra Vista, Alto, NM 88312
L145&146 Sierra Vista, Alto, NM 88312$12,800
0 Forest View Rd Unit 171893, Cloudcroft, NM 88317
0 Forest View Rd Unit 171893, Cloudcroft, NM 88317$494,000
108 Twin Tree Loop, Alto, NM 88312
Charles Scott Better Homes & Gardens Real Estate - Steinborn & Associates
$299,000
31 Mystery Path, Cloudcroft, NM 88317
JAMES CARLTON Gary Mack Real Estate
$550,000
101 Sparrow Hawk Ct, Ruidoso, NM 88345
Keli Cox Zia Real Estate
$656,000
3515x New Mexico 35, Mimbres, NM 88049
3515x New Mexico 35, Mimbres, NM 88049$310,000
117 Forrest Ln, Ruidoso, NM 88345
CURTIS HUNT Zia Real Estate
$80,000
100 Camino Encantado, Elephant Butte, NM 87935
John Lucero Realty One of New Mexico, LLC
$210,000
33 Buck Dr, Los Ojos, NM 87551
Michele Marino United Country - Northern New Mexico Real Estate
$699,900
8412 Us Highway 380, Capitan, NM 88316
Julianna Pursley Fathom Realty NM
$499,900
117 Mica Rd, Conchas Dam, NM 88416
Kristy Artery Realty One Of New Mexico - R1 Clovis
$575,000
688 U S 64, Eagle Nest, NM 87718
STACIE EWING American West Ranches, Homes, & Land LLC