$189,000
- Land
- 2.5 Acres
- $75,600 per Acre
1521 Ocuan Trail, New Smyrna Beach, FL 32168
1521 Ocuan Trail, New Smyrna Beach, FL 32168$189,000
1521 Ocuan Trail, New Smyrna Beach, FL 32168
1521 Ocuan Trail, New Smyrna Beach, FL 32168$435,000
2464 Lydia Way, New Smyrna Beach, FL 32168
Dylan Smith LPT REALTY, LLC
$2,995,000
1703 S Riverside Dr, New Smyrna Beach, FL 32168
1703 S Riverside Dr, New Smyrna Beach, FL 32168$54,900
4125 Quail Nest Ln, New Smyrna Beach, FL 32168
4125 Quail Nest Ln, New Smyrna Beach, FL 32168$1,500,000
214 Condict Dr, New Smyrna Beach, FL 32169
John Henthorn HENTHORN REAL ESTATE
$219,000
2701 Brookline Ave, New Smyrna Beach, FL 32168
Vincent Robinson POWERHOUSE REALTY FLORIDA
$675,000
204 Condict Dr, New Smyrna Beach, FL 32169
Patricia Collado Collado Real Estate
$25,200
2876 Red Oak Cir, New Smyrna Beach, FL 32168
Shirley Harvey American Dream Home Sales LLC
$1,500,000
472 Causeway N, New Smyrna Beach, FL 32169
Chad Erickson COLLADO REAL ESTATE
$599,500
825 E 23rd Ave, New Smyrna Beach, FL 32169
Brandon Smith SMITH REALTY AND ASSOC INC
$565,000
535 S Peninsula Ave, New Smyrna Beach, FL 32169
Patricia Collado COLLADO REAL ESTATE
$275,000
2835 Nordman Ave, New Smyrna Beach, FL 32168
Kelley Desoto OCEAN PROPERTIES & MANAGEMENT
$1,200,000
0 Tumblin Dr, New Smyrna Beach, FL 32168
0 Tumblin Dr, New Smyrna Beach, FL 32168$26,900
2588 La Plaz Dr, New Smyrna Beach, FL 32168
Michelle Goodin Four Star Homes, Inc.
$394,900
812 Hamilton St, New Smyrna Beach, FL 32168
Marta Pascale Adams, Cameron & Co., Realtors