$2,250,000
3686 Broadway, New York, NY 10031
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 4,193 Sq Ft
- Built 1899
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $537/SF
Current Estimated Value $2,288,487
Last Listing Agent Julia Boland Corcoran Group
3686 Broadway, New York, NY 10031
$2,250,000
3686 Broadway, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $2,288,487
Last Listing Agent Julia Boland Corcoran Group
3686 Broadway, New York, NY 10031
$1,999,900
540 W 140th St, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $3,146,000
Last Listing Agent Emma James Corcoran Group
540 W 140th St, New York, NY 10031
$1,295,000
725 Riverside Dr Unit 11A, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,280,650
Last Listing Agent Kari Kaplan Douglas Elliman Real Estate
725 Riverside Dr Unit 11A, New York, NY 10031
$522,000
504 W 136th St Unit 6A, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $524,638
Last Listing Agent Geoffrey Weiss Compass
504 W 136th St Unit 6A, New York, NY 10031
$475,000
464 W 152nd St Unit 2, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Last Listing Agent Emily Lundell Compass
464 W 152nd St Unit 2, New York, NY 10031
$2,138,750
515 W 152nd St, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $2,127,038
Last Listing Agent Adam Horowitz Brown Harris Stevens Residential Sales LLC
515 W 152nd St, New York, NY 10031
$969,000
Unlisted Address
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sarah Saltzberg Bohemia Realty Group LLC
Unlisted Address
$1,100,000
458 W 146th St Unit 2S, New York, NY 10031
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,144,025
Last Listing Agent Jeff Nolan Corcoran Group