$355,000
5111 Tippecanoe Dr, Newburgh, IN 47630
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,448 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $145/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $364,766
Last Listing Agent Jane Crowley RE/MAX REVOLUTION
5111 Tippecanoe Dr, Newburgh, IN 47630