$150,000 Sold Mar 27, 2026
1121 Beechwood Rd, Newport, TN 37821
- 1 Bed
- 1 Bath
- 640 Sq Ft
- Built 2023
Last Sold Summary
- $234/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $149,930
Last Listing Agent Matt Berger Keller Williams Smoky Mountain
1121 Beechwood Rd, Newport, TN 37821