$251,000
- Land
- 9 Acres
- $27,889 per Acre
1650-B E Highway 25 70, Newport, TN 37821
1650-B E Highway 25 70, Newport, TN 37821$251,000
1650-B E Highway 25 70, Newport, TN 37821
1650-B E Highway 25 70, Newport, TN 37821$259,900
127 Chipmunk Hollow Way, Newport, TN 37821
Austin Pratt Elite Realty Group
$699,000
565 Highway 160, Newport, TN 37821
565 Highway 160, Newport, TN 37821$449,900
680 Hale Brook Rd, Newport, TN 37821
680 Hale Brook Rd, Newport, TN 37821$269,900
1096 U S 25e, Newport, TN 37821
Raj Cheema Southland Brokers
$77,999
200 Eagle Mountain Way, Newport, TN 37821
200 Eagle Mountain Way, Newport, TN 37821$149,500
Lots 1-2 Golf Course Rd, Newport, TN 37821
Lots 1-2 Golf Course Rd, Newport, TN 37821$90,000
6 Trentham Rd, Newport, TN 37821
6 Trentham Rd, Newport, TN 37821$125,000
0 Robert e Lee Dr Unit 302634, Newport, TN 37821
0 Robert e Lee Dr Unit 302634, Newport, TN 37821$365,000
656 Rock Hill Rd, Newport, TN 37821
Daniel Demers Sell Your Home Services, LLC
$749,900
152 Sulphur Springs Rd, Newport, TN 37821
152 Sulphur Springs Rd, Newport, TN 37821$290,000
724 Lower Quarry Rd, Newport, TN 37821
Michelle Bingham BHHS Dean-Smith Realty
$748,800
2482 Elk Way, Newport, TN 37821
Don Fabrikant Country Living Realty
$150,000
Lot 82 Siesta Dr, Newport, TN 37821
Lot 82 Siesta Dr, Newport, TN 37821$149,000
0 11 Acres Hartford Rd Rd, Newport, TN 37821
0 11 Acres Hartford Rd Rd, Newport, TN 37821$150,000
0 Siesta Dr, Newport, TN 37821
0 Siesta Dr, Newport, TN 37821$749,900
Par 152 Sulpher Springs, Newport, TN 37821