$495,000
- Land
- 2.94 Acres
- $168,367 per Acre
940 S Cedar Ave, Niceville, FL 32578
940 S Cedar Ave, Niceville, FL 32578$495,000
940 S Cedar Ave, Niceville, FL 32578
940 S Cedar Ave, Niceville, FL 32578$1,500,000
700 Palm Blvd N, Niceville, FL 32578
Andy Powell KELLER WILLIAMS REALTY GULF COAST
$280,830
630 Bailey Dr, Niceville, FL 32578
Brian Brockman Bang Realty
$3,800,000
923 Lido Cir W, Niceville, FL 32578
Suzy McDaniel Scenic Sotheby's International Realty
$560,000
2159 Bayshore Dr, Niceville, FL 32578
Donna Bennett Berkshire Hathaway Home Services PenFed Realty
$100,000
302 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578
302 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578$124,000
241 Foxglove Run, Niceville, FL 32578
241 Foxglove Run, Niceville, FL 32578$137,000
108 Tarragon Run, Niceville, FL 32578
108 Tarragon Run, Niceville, FL 32578$99,000
303 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578
303 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578$106,000
301 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578
301 Yarrow Ln, Niceville, FL 32578$100,000
413 Sorrel Way, Niceville, FL 32588
413 Sorrel Way, Niceville, FL 32588$480,000
2005 Plumosa Palm Dr, Niceville, FL 32578
Kim Moore Realty ONE Group Emerald Coast
$800,000
170 Baywind Dr, Niceville, FL 32578
Ben Ward Dalton Wade Inc
$224,900
4276 Calinda Ln Unit 137, Niceville, FL 32578
Carli Harman EXP Realty LLC
$484,900
106 Joseph Ave, Niceville, FL 32578
Jeremy Ramsey
Five Star Properties RE FL Inc
(855) 641-6716
$1,299,000
1129 Forest Rd, Niceville, FL 32578
Bruce Mcadoo ERA American Real Estate
$500,000
2439 Duncan Dr, Niceville, FL 32578
2439 Duncan Dr, Niceville, FL 32578$380,000