$365,000 Sold Nov 04, 2025
8012 Jerrylee Dr, Norfolk, VA 23518
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,498 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $244/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $363,981
Last Listing Agent Christine Cahoon Real Broker LLC
8012 Jerrylee Dr, Norfolk, VA 23518