$218,000 Sold Jan 19, 2026
2121 State Highway 32, Ada, MN 56510
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,400 Sq Ft
- Built 1978
Last Sold Summary
- $91/SF
- 22 Days On Market
Current Estimated Value $223,398
Last Listing Agent Brandyn Dahl - DR Home Crown Realty LLC
2121 State Highway 32, Ada, MN 56510