Polk County MN Homes for Sale
-
-
$159,900
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,937 Sq Ft
45038 387th Ave SE, Lengby, MN 56651
45038 387th Ave SE, Lengby, MN 56651
Tammy Schotzko
Better Homes and Gardens Real Estate First Choice
(218) 520-8314
-
-
-
$289,500
- 5 Beds
- 1 Bath
- 2,405 Sq Ft
34774 400th St SE, Fosston, MN 56542
34774 400th St SE, Fosston, MN 56542
Jill Larson
Headwaters Realty Services LLC
(218) 506-6453
-
$125,000
- 2 Baths
115 N Broadway, Crookston, MN 56716
115 N Broadway, Crookston, MN 56716
Sherry Coauette
LeBlanc Realty
(218) 357-3212
-
$289,500
- Land
- 40 Acres
- $7,238 per Acre
34774 400th ST St SE, Fosston, MN 56542
34774 400th ST St SE, Fosston, MN 56542 -
$88,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 936 Sq Ft
140 4th St NE, McIntosh, MN 56556
140 4th St NE, McIntosh, MN 56556
Laura Adams
218 Real Estate
(218) 736-9146
-
-
$289,500
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,576 Sq Ft
325 S Ash St, Crookston, MN 56716
325 S Ash St, Crookston, MN 56716
Jill Larson
Headwaters Realty Services LLC
(218) 392-4345
-
$649,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 832 Sq Ft
18619 390th St SE, Erskine, MN 56535
18619 390th St SE, Erskine, MN 56535
Sherry Coauette
LeBlanc Realty
(218) 460-4551
-
$60,000
- 3 Baths
211/213 Broadway St N, Crookston, ND 56716
211/213 Broadway St N, Crookston, ND 56716
Sherry Coauette
LeBlanc Realty
(218) 496-6959
-
$244,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,240 Sq Ft
305 Euclid Ave, Crookston, MN 56716
305 Euclid Ave, Crookston, MN 56716
Tracy Kuchan
LeBlanc Realty
(218) 387-7682
-
$269,900
$10K PRICE DROP- 6 Beds
- 3.5 Baths
- 4,078 Sq Ft
610 Cleveland Ave SW, McIntosh, MN 56556
610 Cleveland Ave SW, McIntosh, MN 56556
Laura Adams
218 Real Estate
(218) 757-2457
-
$979,000
- 20 Baths
1220 Memorial Dr, Crookston, MN 56716
1220 Memorial Dr, Crookston, MN 56716
Sherry Coauette
LeBlanc Realty
(218) 483-6932
-
$439,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 672 Sq Ft
19538 N Union Dr, Erskine, MN 56535
19538 N Union Dr, Erskine, MN 56535
Sherry Coauette
LeBlanc Realty
(218) 585-0817
-
-
-
$1,249,900
- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,818 Sq Ft
14171 Maplehurst Dr SE, Mentor, MN 56736
14171 Maplehurst Dr SE, Mentor, MN 56736
Monique Lamoureux
Real Broker, LLC (GF2)
(218) 417-7281
-
$1,100,000
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 11,310 Sq Ft
36001 390th Ave SW, Climax, MN 56523
36001 390th Ave SW, Climax, MN 56523Zach Finney Greenberg Realty
-
$106,000
$11K PRICE DROP- Land
- 26.82 Acres
- $3,952 per Acre
Tbd County Highway 1, Fertile, MN 56540
Tbd County Highway 1, Fertile, MN 56540 -
$1,100,000
- Land
- 55 Acres
- $20,000 per Acre
County Highway 17, East Grand Forks, MN 56721
County Highway 17, East Grand Forks, MN 56721 -
$299,999
- Land
- 59.95 Acres
- $5,004 per Acre
Tbd 370th Ave SW, Fisher, MN 56723
Tbd 370th Ave SW, Fisher, MN 56723 -
$618,000
- Land
- 51.5 Acres
- $12,000 per Acre
Tbd 430 Ave SW, Bygland, MN 56723
Tbd 430 Ave SW, Bygland, MN 56723 -
$408,000
- Land
- 120 Acres
- $3,400 per Acre
Tbd 340th St SE, Fosston, MN 56542
Tbd 340th St SE, Fosston, MN 56542 -
$610,000
- 5 Beds
- 2 Baths
- 1,986 Sq Ft
14849 Maple Inn Rd SE, Mentor, MN 56736
14849 Maple Inn Rd SE, Mentor, MN 56736Kristen Cummings Greenberg Realty
-
$359,900
$39K PRICE DROP- 5 Beds
- 3 Baths
- 1,321 Sq Ft
2126 12th Ave NW, East Grand Forks, MN 56721
2126 12th Ave NW, East Grand Forks, MN 56721Kym Enlow Oxford Realty
-
$399,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 600 Sq Ft
12824 Maple St SE, Mentor, MN 56736
12824 Maple St SE, Mentor, MN 56736Kristen Cummings Greenberg Realty
-
$459,900
$15K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 3,418 Sq Ft
37616 390th Ave SE, Fosston, MN 56542
37616 390th Ave SE, Fosston, MN 56542Mandy Faldet 218 Real Estate
-
$385,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 707 Sq Ft
13506 Elmer Hanson Dr SE, Mentor, MN 56736
13506 Elmer Hanson Dr SE, Mentor, MN 56736Nick Walker Greenberg Realty
-
$320,000
$30K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,535 Sq Ft
1122 13th Ave SE, East Grand Forks, MN 56721
1122 13th Ave SE, East Grand Forks, MN 56721Carol Wagner Crary Real Estate
-
$399,000
- 4 Beds
- 4 Baths
- 1,952 Sq Ft
12151 435th St SW, Fertile, MN 56540
12151 435th St SW, Fertile, MN 56540Blake Christianson Greenberg Realty
-
$525,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,080 Sq Ft
2501 Troon Cir NW, East Grand Forks, MN 56721
2501 Troon Cir NW, East Grand Forks, MN 56721Jonathon Vonesh KW Inspire Realty Keller Williams
-
$739,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,486 Sq Ft
13012 Elmer Hanson Dr SE, Mentor, MN 56736
13012 Elmer Hanson Dr SE, Mentor, MN 56736Jessica Rice Crary Real Estate