$84,900
- Land
- 6.67 Acres
- $12,729 per Acre
6 192nd Ave SE, Norman, OK 73026
6 192nd Ave SE, Norman, OK 73026$84,900
6 192nd Ave SE, Norman, OK 73026
6 192nd Ave SE, Norman, OK 73026$332,000
2800 Allspice Run, Norman, OK 73026
Mike Prescott Exit Realty Premier
$455,000
801 Mount Irving Way, Norman, OK 73071
Jill Stephens Heather & Company Realty Group
$629,900
410 Rapids Way, Norman, OK 73071
Steve Morren
Sterling Real Estate
(405) 730-5548
$95,000
401 12th Ave SE Unit 137, Norman, OK 73071
Wendy Foreman eXp Realty, LLC
$375,000
3204 Valley Brook, Norman, OK 73071
Karen Li Epic Real Estate
$460,000
30462 Mesquite Tree Way, Norman, OK 73072
30462 Mesquite Tree Way, Norman, OK 73072$70,900
2861 Sweetheart Cir, Norman, OK 73026
2861 Sweetheart Cir, Norman, OK 73026$398,500
307 Summit Bend, Norman, OK 73071
Maria Moreira MK Partners INC
$499,900
3608 Vintage Creek Dr, Norman, OK 73069
Terry Saxon Saxon Realty Group
$579,900
820 Classen Blvd, Norman, OK 73071
Danny Williams JD Williams & Co, Inc
$950,000
3801 W Franklin Rd, Norman, OK 73072
3801 W Franklin Rd, Norman, OK 73072$499,500
1218 Benson Dr, Norman, OK 73071
Nancy Yoch Dillard Cies Real Estate
$275,000
1111 W Comanche St, Norman, OK 73069
Shavonne Buckner-Evans Keller Williams Realty Mulinix
$525,000
317 Maybury Dr, Norman, OK 73069
Kevin Scoggin eXp Realty, LLC
$390,000
1721 S Pickard Ave, Norman, OK 73072
1721 S Pickard Ave, Norman, OK 73072$2,990,000
3595 E State Highway 9, Norman, OK 73071
Sarah Fleming Keller Williams Mulinix OKC
$789,950
4405 Las Colinas Ln, Norman, OK 73072