$1,197,000
- Land
- 11 Acres
- $108,818 per Acre
7515 Hwy 2 Unit 2nd Addition to the, Minot, ND 58701
7515 Hwy 2 Unit 2nd Addition to the, Minot, ND 58701$1,197,000
7515 Hwy 2 Unit 2nd Addition to the, Minot, ND 58701
7515 Hwy 2 Unit 2nd Addition to the, Minot, ND 58701$1,195,000
1075 22s Ave SW, Washburn, ND 58577
Heather Stromme CENTURY 21 Morrison Realty
$1,188,300
0 E Industrial Dr, Dickinson, ND 58601
0 E Industrial Dr, Dickinson, ND 58601$1,179,000
5564 County Road 63, Lamoure, ND 58458
Beth Keller
RE/MAX Now (Jamestown)
(855) 707-5645
$1,179,000
5564 County Road 63, Montpelier, ND 58472
Beth Keller
RE/MAX Now - JM
(701) 937-3527
$1,175,000
1586 Kings View Dr, Grand Forks, ND 58201
Katie Marcotte Berkshire Hathaway Homeservices Family Rea
$1,171,700
5541 31st St S, Fargo, ND 58104
Kristen Killoran RE/MAX Legacy Realty
$1,150,000
16496 42nd St SE, Mapleton, ND 58059
Brandon Clouse KW Inspire Realty Keller Williams
$1,150,000
4117 Kites Ln, Bismarck, ND 58503
Hunt Boustead TRADEMARK REALTY
$1,150,000
5374 Lunder Ln, Kindred, ND 58051
Tina Kraft
eXp Realty (3240 WF)
(701) 800-1425
$1,150,000
2501 110th Ave NE, Bismarck, ND 58503
2501 110th Ave NE, Bismarck, ND 58503$1,149,900
11807 Glacier Cir, Bismarck, ND 58503
Chad Moldenhauer K&L REALTY INC
$1,149,000
3321 Palmer Place, Bismarck, ND 58503
AMBER SANDNESS BIANCO REALTY, INC.
$1,119,000
3516 Grayson Dr, Burlington, ND 58722
Alecia Berg SIGNAL REALTY
$1,105,400
2250 36th Ave SW, Minot, ND 58701
2250 36th Ave SW, Minot, ND 58701$1,100,000
401 107th Ave SW, Minot, ND 58701