$290,000 Sold Sep 04, 2025
30741 Jasmine Ct, North Olmsted, OH 44070
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 3,137 Sq Ft
- Built 1996
Last Sold Summary
- 5% Above List Price
- $92/SF
- 3 Days On Market
Last Listing Agent Jenna Bartone RE/MAX Above & Beyond
30741 Jasmine Ct, North Olmsted, OH 44070