$1,125,000
- Land
- 10.5 Acres
- $107,143 per Acre
12.05 + - Acres Off Cr 1000, North Pearsall, TX 78061
12.05 + - Acres Off Cr 1000, North Pearsall, TX 78061$1,125,000
12.05 + - Acres Off Cr 1000, North Pearsall, TX 78061
12.05 + - Acres Off Cr 1000, North Pearsall, TX 78061$950,000
419 Vaughn Rd Unit 7, Pearsall, TX 78061
419 Vaughn Rd Unit 7, Pearsall, TX 78061$19,000
1819 Country Road 1001 Unit 103, Pearsall, TX 78061
Victor Alves Vecno Management
$950,000
3911 County Road 1000, Pearsall, TX 78061
3911 County Road 1000, Pearsall, TX 78061$17,000
1819 Country Road 1001 Unit 17, Pearsall, TX 78061
Victor Alves Vecno Management
$169,000
2820 County Road 1129, Pearsall, TX 78061
Juan Rangel Legendary Realty
$399,000
396 County Road 1100, Pearsall, TX 78061
Iris Gonzalez Real Broker, LLC