$450,000 Sold Nov 07, 2025
2193 Jennifer Ct, Saint Paul, MN 55109
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,364 Sq Ft
- Built 1992
Last Sold Summary
- $190/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $458,888
Last Listing Agent Amy Caron Edina Realty, Inc.
2193 Jennifer Ct, Saint Paul, MN 55109