$370,000 Sold May 04, 2026
2712 5th Ave E, Saint Paul, MN 55109
- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,792 Sq Ft
- Built 1950
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $206/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $345,227
Last Listing Agent Kristin Monge Edina Realty, Inc.
2712 5th Ave E, Saint Paul, MN 55109