$555,000
130 W Main St, Norton, MA 02766
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,344 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $413/SF
- 26 Days On Market
Current Estimated Value $577,462
Last Listing Agent Daniel Kelleher Keller Williams Elite
130 W Main St, Norton, MA 02766