$500,000
- Land
- 200 Acres
- $2,500 per Acre
County Road 167, O'Brien, TX 79539
County Road 167, O'Brien, TX 79539$500,000
County Road 167, O'Brien, TX 79539
County Road 167, O'Brien, TX 79539$510,000
Fm Rd 2279, Jud, TX 79544
Fm Rd 2279, Jud, TX 79544$1,485,000
TBD Cr 168, Haskell, TX 75921
TBD Cr 168, Haskell, TX 75921$470,000
TBD N US Hwy 59n Unit Corrigan, O'Brien, TX 79539
TBD N US Hwy 59n Unit Corrigan, O'Brien, TX 79539$1,246,400
TBD Cr 1691, O'Brien, TX 79521
TBD Cr 1691, O'Brien, TX 79521