$270,000 Sold Dec 05, 2025
15001 Park Ave, Oak Forest, IL 60452
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,017 Sq Ft
- Built 1959
Last Sold Summary
- $265/SF
- 48 Days On Market
Current Estimated Value $267,345
Last Listing Agent Erin Olson Coldwell Banker Realty
15001 Park Ave, Oak Forest, IL 60452