$242,500
- Land
- 1.17 Acres
- $207,265 per Acre
0 Lafayette Dr, Oak Ridge, TN 37830
0 Lafayette Dr, Oak Ridge, TN 37830$242,500
0 Lafayette Dr, Oak Ridge, TN 37830
0 Lafayette Dr, Oak Ridge, TN 37830$860,000
Unlisted Address
Marty Muckenfuss Country Living Realty
$300,000
127 Athens Rd, Oak Ridge, TN 37830
Britany Boatwright eXp Realty, LLC
$99,900
140 Pineberry Rd E, Oak Ridge, TN 37830
140 Pineberry Rd E, Oak Ridge, TN 37830$189,900
153 Johnson Rd, Oak Ridge, TN 37830
Crystal Coffey
Crye-Leike Realtors South, Inc.
(865) 339-8649
$110,000
108 Nathan Ln, Oak Ridge, TN 37830
108 Nathan Ln, Oak Ridge, TN 37830$424,900
9200 Burchfield Dr, Oak Ridge, TN 37830
Tyler Robinson Southern Charm Homes
$315,000
113 Walsh Ln, Oak Ridge, TN 37830
Mike Yarbrough
Asset Realty Management, Inc.
(865) 390-4039
$475,000
154 Glassboro Dr, Oak Ridge, TN 37830
Angie Rhyne Crye-Leike Realtors South, Inc.
$272,900
296 Illinois Ave, Oak Ridge, TN 37830
Missy Sanders Stephenson Realty & Auction
$385,000
155 Ibis Loop, Oak Ridge, TN 37830
Xavier Garcia
Realty Executives Associates
(865) 601-3010
$474,000
240 W Tennessee Ave, Oak Ridge, TN 37830
Melinda Earnest Single Tree Realty
$165,000
132 & 134 Black Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830
132 & 134 Black Oak Dr, Oak Ridge, TN 37830$310,000
136 California Ave, Oak Ridge, TN 37830
Wendie Aurin Realty Executives Associates
$384,900 New Construction
104 Thornberry Rd Unit Lot 59B, Oak Ridge, TN 37830
Angela England Southland Realtors, Inc
$719,750
103 Amanda Place, Oak Ridge, TN 37830
Amy Evans
Realty One Group Anthem