$1,450,000
- Land
- 244 Acres
- $5,943 per Acre
0 Mount Zion Church Rd Unit 27296213, Madison, VA 22727
0 Mount Zion Church Rd Unit 27296213, Madison, VA 22727$1,450,000
0 Mount Zion Church Rd Unit 27296213, Madison, VA 22727
0 Mount Zion Church Rd Unit 27296213, Madison, VA 22727$315,000
0 John Tucker Unit VAMA2002750, Madison, VA 22727
0 John Tucker Unit VAMA2002750, Madison, VA 22727$1,450,000
0 Mount Zion Church Rd Unit 2604632, Madison, VA 22727
0 Mount Zion Church Rd Unit 2604632, Madison, VA 22727$510,000
3628 Elly Rd, Aroda, VA 22709
sharon rock CENTURY 21 New Millennium