$365,000
9001 W Oatman Hwy, Golden Valley, AZ 86413
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,704 Sq Ft
- Built 1964
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $214/SF
- 9 Days On Market
Last Listing Agent Timothy Sullivan Realty One Group Mountain Desert
9001 W Oatman Hwy, Golden Valley, AZ 86413