$393,600
- Land
- 12.3 Acres
- $32,000 per Acre
6584 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974
6584 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974$393,600
6584 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974
6584 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974$499,999
13206 SW 144th Pkwy, Okeechobee, FL 34974
Randy C. Harden TWO TEN REALTY
$284,500
2438 SE 32nd St, Okeechobee, FL 34974
Karen Millette ANDERSON REALTY CO
$255,000
2125 SE 35th Ln, Okeechobee, FL 34974
Janetta Thiboult
GILBERT REALTY GROUP
(863) 434-8186
$4,200,000
1011 S Parrott Ave, Okeechobee, FL 34972
1011 S Parrott Ave, Okeechobee, FL 34972$1,200,000
4340 Florida 710, Okeechobee, FL 34974
4340 Florida 710, Okeechobee, FL 34974$1,900,000
651 State Road 78 W, Okeechobee, FL 34974
651 State Road 78 W, Okeechobee, FL 34974$1,900,000
615 State Road 78 W, Okeechobee, FL 34974
615 State Road 78 W, Okeechobee, FL 34974$170,000
1158 8th St, Okeechobee, FL 34974
Courtney Wilson
LAKE O REAL ESTATE, LLC
(863) 264-2642
$319,990
Aria Plan at Okeechobee Spot Lots, Okeechobee, FL 34972
$389,990
Madison Plan at Okeechobee Spot Lots, Okeechobee, FL 34972
$326,990
Cali Plan at Okeechobee Spot Lots, Okeechobee, FL 34972
$369,990
Lakeside Plan at Okeechobee Spot Lots, Okeechobee, FL 34972
$397,990
Hayden Plan at Okeechobee Spot Lots, Okeechobee, FL 34972
$475,000
18757 Us Highway 98, Okeechobee, FL 34972
18757 Us Highway 98, Okeechobee, FL 34972$525,000
6630 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974
6630 SE 26th Trail, Okeechobee, FL 34974$850,000
7611 SW 21st Pkwy, Okeechobee, FL 34974
Diane Johnson
Florida Homes Realty & Mortgage